سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۲:۳۲ - اذان ظهر:۱۱:۵۳:۴۷ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۲۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۴۹۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ساعت ۱۵:۸

فعالان بازار: قیمت دلار از اواخر هفته ارزان می‌شود/ قیمت کانال‌های دلالی واقعی نیست

درحالی کانال‌های دلالی ارز با درج قیمت‌های نجومی برای دلار سعی در التهاب بازار دارند که فعالان اقتصادی می‌گویند این قیمت‌ها واقعی نیست و احتمالاً دلار از روزهای آینده ارزان می‌شود.
فعالان بازار: قیمت دلار از اواخر هفته ارزان می‌شود/ قیمت کانال‌های دلالی واقعی نیست,

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، قیمت ارز درحالی از روزهای قبل، مدار صعودی را طی می‌کند که برخی کانال‌های دلالی ارز سعی دارند با نشر اطلاعات غلط بار دیگر بر التهابات ارزی دامن بزنند.

این درحالی است که گفت‌وگوی خبرنگار تسنیم با فعالان بازار ارز بیانگر واقعیت دیگری از قیمت ارز و معاملات ارزی است؛ یک کارشناس مطلع بازار ارز در گفتگویی با خبرنگار ما با اشاره به جو ایجادشده در فضای مجازی توسط سوداگران و سفته‌بازان تأکید کرد: اطلاعات من نشان می‌دهد نرخ‌های درج‌شده در کانال‌های دلالی ارز واقعی نیست و مبنای خرید و فروش ندارد.

وی با اشاره به عدم خرید ارز در صرافی‌های بانکی گفت: عدم وجود خریدار برای دلار به‌قیمت زیر 13هزارتومان در صرافی‌ها مؤید این مطلب است.

به‌گفته این کارشناس ارزی، فشار روانی ناشی از تقاضا برای تسویه‌های تجاری شرکت‌ها با طرف‌های خارجی در روزهای پایانی سال میلادی حداکثر تا 10 دی ماه و عمدتاً تا 4 دی ماه تمام می‌شود و طبیعی است که از اواخر هفته و شروع هفته آینده شاهد کاهش نرخ ارز باشیم.

 

انتهای پیام/+

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک