چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۹/۲۲/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۰۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ساعت ۱۳:۴۸
امام جمعه خبوشان:

درایت رهبران انقلاب تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد

امام جمعه خبوشان گفت: از سال ۱۳۴۲ تا به امروز تهدیدهای بیشماری در کمین نهضت بزرگ امام خمینی رضوان الله تعالی علیه بوده است که این تهدیدها با درایت رهبران انقلاب به فرصت تبدیل شده است.
درایت رهبران انقلاب تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد,فاروج+خبوشان+امام جمعه+حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده+امام جمعه خبوشان

به گزارش عصر اترک از فاروج، حجت الاسلام والمسلمین حسن‌زاده، خطیب نماز جمعه بخش خبوشان، در خطبه‌های آیین عبادی و سیاسی نمازجمعه این هفته اظهار کرد: از سال ۱۳۴۲ تا به امروز تهدیدهای بیشماری در کمین نهضت بزرگ امام خمینی رضوان الله تعالی علیه بوده است که این تهدیدها به فرصت تبدیل شده است.

حجت الاسلام حسن زاده افزود: خطر سرکوبی انقلابیون، جنگ تحمیلی، حمله بعد از قطعنامه، محاصره اقتصادی، فتنه های کوی دانشگاه، فتنه سال ۸۸ و ۹۸ که به حول و قوه الهی و با رهبری سکانداران انقلاب در همه این موارد تهدید ها تبدیل به فرصت شده‌اند.

وی سه عنصر مهارکننده فتنه‌ها را مدیریت و رهبری هوشمندانه و بی‌بدیل رهبر انقلاب، حضور بصیر و مدبرانه مردم انقلابی و همیشه در صحنه و پیوند عمیق امام و امت برشمرد.

حسن زاده گفت: امروز دشمن به دنبال پروژه بی دولت سازی در کشورهای محور مقاومت است و از طرف دیگر آنها به دنبال انتقال داعش از عراق و سوریه به لبنان و افغانستان هستند تا جنگ داخلی راه بیاندازند و از خارج فرزندان خبیث ابی سفیان را وارد بر این سرزمین کنند که این امر هرگز محقق نخواهد شد.

خطیب جمعه خبوشان با اشاره به فرارسیدن سالروز ولادتحضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار یا به تعبیری  روز خبرنگار کربلا  گفت: حضرت زینب سلام الله علیها نمونه بارز یک زن بصیر مسلمان است، همانگونه در آنجایی که فرزند خبیث ابوسفیان او را مورد شماتت قرار می‌دهد، آن حضرت در پاسخ می فرماید: وما رایت الا جمیلا.

حجت الاسلام حسن زاده در درپایان نیز ضمن گرامی داشت هفته نهضت سواد آموزی گفت: ما در پیش هفته سواد آموزی را داریم که امیدواریم انشالله روزی را شاهد باشیم که بیسوادی از این کشور ریشه کن شود.

انتهای خبر/م.شادکام

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک