یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۷:۴۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۱۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۰۱۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ساعت ۱۵:۳۹
امام جمعه بجنورد مطرح کرد:

سرمایه گذاری ۵۰ هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی در استان/ خاموشی خواص در فتنه ۸۸

امام جمعه بجنورد بر ضرورت حمایت از بخش خصوصی در استان تاکید کرد و از سرمایه گذاری 50 هزار میلیارد ریالی موسسه ملل در خراسان شمالی خبر داد.
سرمایه گذاری 50 هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی در استان/ خاموشی خواص در فتنه 88,

به گزارش عصر اترک، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی امام جمعه بجنورد در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلی امام خمینی بجنورد، گفت: بسیاری از فعالان بخش خصوصی از عدم توجه مسئولان به آنان گلایه مند بوده و خواستار میدان دادن به آنانت برای فعالیت هستند.

حجت الاسلام یعقوبی تاکید کرد: میدان دادن و حمایت از ظرفیت های بخش خصوصی موجب توسعه پایدار استان و رونق اشتغال خواهد شد.

وی به سرمایه گذاری 50 هزار میلیاردی موسسه مالی و اعتباری ملل در زمینه های کشت، صنعت و گردشگری اشاره کرد و افزود: تلاش استاندار خراسان شمالی برای جذب سرمایه گذار با این رقم قابل تقدیر است.

 

خواص در فتنه سال 88 مردود شدند

 نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرارسیدن سالروز نهم دی ماه سال 88 گفت: در فتنه سال 88 عده ای خواص خاموش ماندند و مردود شدند.

وی ادامه داد: در سال 88 پس از اینکه عده ای در انتخابات نتوانستند پیروز شوند دست به فتنه زدند و می خواستند انتخابات را منحل  اعلام کنند.

حجت الاسلام یعقوبی با بیان اینکه این افراد نصیحت های مقام معظم رهبری را نادیده گرفتند، گفت: رهبری به خوبی این بحران را هم مدیریت کردند.

وی تصریح کرد: فتنه گران می خواستند خون شهدا این سرمایه عظیم را از ما بگیرند اما مقام معظم رهبری آن را به زیبایی مدیریت کرد، به طوریکه روز 9 دی تبدیل به یوم الله شد و مردم همه ساله آن را گرامی می دارند.

انتهای پیام/گ

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک