سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۳/۳۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۵:۰۲:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۱۸ - اذان مغرب:۱۹:۱۹:۲۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۵۰۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ساعت ۱۱:۳۵
مدیرکل سازمان تبلیغات خراسان شمالی:

افراد متخصص و متعهد برای مجلس انتخاب کنید/ مجلس جای خوابیدن و قصه گفتن نیست

مدیرکل سازمان تبلیغات خراسان شمالی گفت: مردم برای رای هایشان اعتبار قائل باشند، کسی را انتخاب کنند که عالم، متخصص و متعهد باشند زیرا مجلس جای قصه گفتن، خوابیدن و استراحت نیست، جای کسانی است که بتوانند لوایح را بخوانند، نقد و اظهار نظر کنند.
افراد متخصص و متعهد برای مجلس انتخاب کنید/ مجلس جای خوابیدن و قصه گفتن نیست ,

به گزارش عصراترک، حجت الاسلام علی خادمی، مدیرکل سازمان تبلیغات خراسان شمالی در مراسم مسجد و بصیرت انقلابی با اشاره به اینکه دی ماه نماد تجلی بصیرت و استقلال و آرمان خواهی مردم ایران است، اظهار داشت: مردم ایرانی کسانی هستند که با صدای رسا قدم به میدان گذاشتند و اعلام کردند تا پای جان از آرمان های انقلاب دفاع خواهند کرد.


وی دنیاطلبی برخی از عناصر داخلی را یکی از عوامل شکل گیری نهم دی ماه و این حرکت عظیم در کشور خواند و ادامه داد: دنیا طلبی خطراتی به ویژه برای خواص در جامعه دارد چراکه این گروه وظیفه هدایت و راهبری جامعه را برعهده دارند و در حاکمیت دینی و اسلامی شایستگان باید جلو بیایند که اگر غیر از این اتفاق بیافتد، کاسه ای زیر نیم کاسه است.


حجت الاسلام خادمی اضافه کرد: مصیبت زمانی است که به قیامت، بزرخ ، مرگ و حیات اعتقاد داریم اما برای ورود به مجلس یا هر سمت و مسئولیتی لابی گری می شود، پول و پلو توزیع می شود.


این مقام مسئول یادآور شد: اگر  بزرگان و رهبران جامعه همچون مردم زندگی کنند اتفاقی رخ نمی دهد، مشکل زمانی است که عده ای اندک برخوردارند و عده ای کثیر محروم هستند.


وی با اشاره به بیانات امام (ره) در رابطه با اینکه "مصیبت وقتی است که مردم از حکومت برگردند"، گفت: اگر مسئولان حمایت نکنند اسلام دچار مشکل می شود، چون با سلاح و ابزار نظامی نمی شود حاکمیت را حفظ کرد، مردم یکی از بارزترین مولفه های قدرت هستند.


حجت الاسلام خادمی عنوان کرد: تا مردم در صحنه هستند، توطئه ها و تحریم ها خنثی می شود و دشمن عقب می نشیند اما روزی برسد که مردم به یک نظام حاکمیتی پشت کنند و از دولت روی برگردانند، آن روز مصیبت دولت و حاکمیت است.


وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات با بیان اینکه انقلاب اسلامی حق انتخاب را به مردم داده و این بستر انتخاب مسئولان توسط خود مردم را فراهم کرده است ، گفت:  در انتخابمان دقت کنیم چون این شرایط هم بستگی به انتخاب ما دارد.


این مقام مسئول اضافه کرد: نماینده باید شجاع باشد تا اگر تهدید شد میدان را خالی نکند، مقید به حلال و حرام الهی باشد، مقید به اصول و آرمان ها باشد، خداترس باشد و به این تصور را نداشته باشد که اکنون که  فرصتی ایجاد شده کمال استفاده را بکند.


وی یادآور شد: مردم ما هویت ملی، اسلامی و انقلابی دارند،  اینها هویت های ارزشمندی است و این هویت ها ما را حفظ می کند و گسل هایی که احتمال می دهند جامعه را از هم بپاشاند در اشتباه هستند.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک