چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۹/۲۱/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۲۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ساعت ۱۲:۴۶
امام جمعه بخش خبوشان فاروج:

این فقط یک سیلی بود و آمریکا باید از خاورمیانه خارج شود

حجت الاسلام والمسلمین حسن‌زاده گفت: دلیل اینکه مردم سردار دلها را دوست داشتند، حماسه خالصانه و بی ریا ایشان در همه طول زندگی شان بود. شهید سپهبد سلیمانی در هشت سال دفاع مقدس و سال ۷۶ تا ۹۸ به مدت ۲۲ سال فرماندهی سپاه قدس و رهبری جنگ‌های ۳۳ روزه، ۲۲ روزه، ۸ روزه ، بحران سوریه و عراق، داعش و براندازی فرزندان خبیث ابوسفیان را بر عهده داشت.
این فقط یک سیلی بود و آمریکا باید از خاورمیانه خارج شود ,نماز جمعه+حجت السلام حسن زاده+خبوشان+امام جمعه بخش خبوشان+خطبه های نماز جمعه

به گزارش عصر اترک از فاروج، حجت الاسلام والمسلمین حسن‌زاده، خطیب نماز جمعه بخش خبوشان، در خطبه‌های آیین عبادی و سیاسی نمازجمعه این هفته اظهار کرد دلیل اینکه مردم سردار دلها را دوست داشتند، رفتار خالصانه و بی ریا ایشان در طول زندگی شان بود.

وی گفت: شهید سپهبد سلیمانی در هشت سال دفاع مقدس و سال ۷۶ تا ۹۸ به مدت ۲۲ سال فرماندهی سپاه قدس و رهبری جنگ‌های ۳۳ روزه، ۲۲ روزه، ۸ روزه ، بحران سوریه و عراق و مبارزه با داعش را بر عهده داشت.

خطیب نماز جمعه خبوشان ادامه داد: در مورد جانشین ایشان باید ابتدا از خاندان بزرگ انقلاب اسلامی و امام خامنه‌ای عزیز تشکر کنیم و اطمینان داریم که حاج اسماعیل قاآنی فرزند مشهد الرضا نسخه ثانی حاج قاسم سلیمانی است.

حسن‌زاده گفت: ایشان به مدت ۲۲ سال جانشین حاج قاسم سلیمانی بودند و به صورت غیر مستقیم در جنگ های مختلف از جمله جنگ ۳۳ روزه و ۲۲ روزه شرکت فعال داشتند.

امام جمعه خبوشان افزود: در گذشته زمانی که از حاج‌قاسم در مورد جانشینی ایشان بعد از شهادت سوال می‌شد، می‌گفت: بهترین شخص حاج اسماعیل قاآنی است و مقام معظم رهبری نیز می فرماید با تمام وجودم موافقم.

خطیب نمازجمعه خبوشان ادامه داد: عین الاسد که قبلا قادسیه نام داشت، یکی از مجهزترین پایگاه های هوایی در عراق ودومین پایگاه بزرگ آمریکاست که تمام تجهیزات و امکانات رفاهی در آنجا وجود دارد این پایگاه مبداء پرنده ای بود که در ساعت یک و بیست دقیقه بامداد جمعه فرزند امام را مظلومانه و غریبانه به شهادت رساند.

وی در ادامه گفت: فرزندان امام در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با موشکهای فاتح ۳۱۳ و قیام بر سر آنها خراب شده و در همان ساعت که سردار را به شهادت رسانده بودند پاسخ دندان شکنی به آنها دادند که به تعبیر ولی امر مسلمین این فقط یک سیلی بود و آمریکا باید از خاورمیانه خارج شود.

حسن زاده در پایان خطبه هایش خطاب به مسئولین این بخش گفت: مردم در مراسمات سردار سنگ تمام گذاشتند. این مردم دو مرتبه در تشییع ۲ شهید گمنام در تیتکانلو و مراسم سردار ثابت کردند که شهدا را دوست دارند و درخواست دارند که یکی از خیابان‌های اصلی این شهر به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نام بگیرد تا الگویی برای فرزندان و آیندگان ما باشد.

انتهای پیام/شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک