یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۵۴۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ساعت ۹:۱۹
معاون عمرانی استاندار خبر داد؛

بهره برداری از ۱۰ کیلومتر محور بجنورد به جنگل گلستان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی از برنامه‌ریزی استان برای بهره برداری از ۱۰ کیلومتر محور بجنورد جنگل گلستان تا دهه فجر امسال خبر داد.
بهره برداری از ۱۰ کیلومتر محور بجنورد به جنگل گلستان,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، رضا رجب زاده در کارگروه ایمنی راه‌های استان، اظهار داشت: بهره برداری کامل از پروژه بزرگراه بجنورد جنگل گلستان یکی از مصوبات سفر ریاست جمهوری است که باید تا پایان سال ۹۹ به اتمام برسد.

رجب زاده گفت: برای تحقق این مصوبه تاکنون اعتبارات لازم تخصیص یافته است و سهم اعتبارات سال ۹۸ نیز تا پایان سال به طور کامل تخصیص خواهد یافت.

وی ادامه داد: تا پایان سال جاری ۱۲ کیلومتر از محور بجنورد به جنگل گلستان زیر بار ترافیک خواهد رفت و بعد از آن به مرحله بهره‌برداری خواهیم داشت.

رجب زاده در ادامه بر تجهیز ناوگان حمل و نقل جاده ای استان به سامانه پایش هوشمند سپهتن تاکید کرد و گفت: اداره کل راهداری استان بر نصب این سامانه بر وسایل حمل و نقل جاده به ویژه دارای محمولات خطرناک نظارت داشته باشد.

وی ادامه داد: حضور مردم در صحنه تصادفات و عدم رعایت نکات ایمنی برای اطفا حریق یکی از چالش ها است که ضمن اطلاع رسانی به مردم باید کلاس های آموزشی مشترک بین نیروهای امدادی و شهرداری ها در خصوص تشخیص نوع سوخت و نحوه تخلیه و انتقال مواد خطرناک برگزار شود.

رجب زاده در ادامه بر ایجاد تمهیدات لازم در استان برای پذیرش مسافران نوروزی تاکید کرد و گفت: امسال در مقایسه با سال گذشته زیرساخت های بهتری در حوزه راه و گردشگری در استان ایجاد شده است و باید در زمان باقیمانده نیز تقویت شود.

رجب زاده همچنین خطاب به اداره کل راه و شهرسازی استان بر آسفالت جاده و روکش نمودن راست گردهای تقاطع ارکان در محور بجنورد به اسفراین تا پایان سالجاری تاکید کرد.

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک