دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۳:۴۷ - اذان ظهر:۱۱:۵۳:۵۶ - اذان مغرب:۱۷:۴۷:۲۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۴۸۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ساعت ۸:۶

جهاد نیروی دریایی سپاه در مناطق سیل‌زده ‌/ یاری‌رسان به مردم گرفتار روستاهای شرق هرمزگان + فیلم

گروه استان‌ها ــ نیروی دریایی سپاه ‌به‌منظور کمک به مردم سیل‌زده شرق هرمزگان کمپ تهیه و توزیع غذای گرم در روستای ککی شهرستان جاسک احداث کرده است ‌و روزانه ۵هزار پرس غذا پخت و میان سیل‌زدگان توزیع می‌کند.
جهاد نیروی دریایی سپاه در مناطق سیل‌زده ‌/ یاری‌رسان به مردم گرفتار روستاهای شرق هرمزگان + فیلم,

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مناطق سیل‌زده جاسک، در روزهایی که مردمان نجیب شرق استان هرمزگان درگیر مشکلات ناشی از سیل بوده گروه‌های امدادی کنارشان هستند و با ارائه خدمات مختلف سعی در کاهش میزان معضلات دارند.

انسانیت و نوع‌دوستی در این ایام در شرق هرمزگان کاملاً مشهود است و به‌خوبی می‌توان عزم جزم و اراده گروه‌های مختلف امدادی از هلال احمر، بسیج، سپاه و ارتشیان را مشاهده کرد.

نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از آغازین لحظات این سیل گسترده با گسیل نیروها و تجهیزات خود به مناطق یادشده، نقش پررنگی در امدادرسانی و خدمات‌دهی به مردمان دیار مکران داشتند.

نیروی دریایی سپاه با اعزام تیم‌های مختلف به منطقه سعی دارد هم در عرصه راهسازی و هم در عرصه توزیع اقلام غذایی یاری‌رسان مردم گرفتار روستاهای شرق هرمزگان باشد.

این نیرو با ایجاد یک کمپ ویژه تهیه غذای گرم با تجهیزات کامل وارد صحنه شده و در طول شبانه‌روز سه وعده غذای گرم برای هموطنان گرفتار در سیل آماده و توزیع می‌کند.

در این کمپ یک سردخانه بزرگ برای نگهداری مواد غذایی و یک واحد نانوایی نیز در نظر گرفته شده تا خدمات‌دهی به سیل‌زدگان به بهترین شکل ممکن انجام شود.

نیروی دریایی سپاه با ایجاد این کمپ کمک شایانی به مردم کرده است و 30 نفر به‌صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت برای امدادرسانی به مردم هستند و 5 هزار پرس غذای باکیفیت روزانه تهیه و توزیع می‌کنند.

در ادامه گزارش اختصاصی خبرگزاری تسنیم از کمپ تهیه غذای گرم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مشاهده خواهید کرد:

گزارشگران‌: میثم میرزاده و فاطمه رستخیز

انتهای پیام/864/ش+

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک