یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۷:۴۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۱۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۵۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ساعت ۱۳:۱۵
جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی خبر داد:

سومین دوره مجمع عالی بسیجیان خراسان شمالی برگزار می شود

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی در امور اقشار بسیج گفت: سومین دوره مجمع عالی بسیجیان خراسان شمالی دوم بهمن ماه در بجنورد برگزار می شود.
سومین دوره مجمع عالی بسیجیان خراسان شمالی برگزار می شود,

عین الله حاتمی، جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی در امور اقشار بسیج در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار کرد: مجمع بسیجیان استان ترکیبی از صاحب نظران، نخبگان و اندیشمندان بسیجی هستند که در قالب هفت کارگاه اقتصاد و زیربنایی، سیاست داخلی و خارجی، مدیریت و عمرانی، رسانه و فضای مجازی، آموزش، تحقیقات و فناوری، فرهنگی، اجتماعی و حقوق و قضایی به احصا مسائل و ارائه راهکار برای حل این مسائل می پردازند.

حاتمی با اشاره به اینکه در مجمع بسیجیان استان در سال جاری 24 مسئله احصا و در قالب 24 طرح پژوهشی به آن پرداخته شد، افزود: روزچهارشنبه در مجمع چهار طرح برگزیده به ارائه می شود.

جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی خاطرنشان کرد: طرح های برگزیده شامل افزایش بهره وری باغات انگور زیرگروه اقتصاد، بررسی علل و عوامل طلاق و راهکارهای جلوگیری از آن در خراسان شمالی زیر گروه فرهنگی و اجتماعی، سواد رسانه ای در خراسان شمالی زیرگروه رسانه و فضای مجازی، بررسی میزان امید و نشاط در بین دانشجویان دانشگاه های خراسان شمالی و راهکارهای افزایش آن در زیر گروه آموزش، تحقیقات و فناوری هستند.

وی با بیان اینکه جامعه نخبگانی بسیج، روسا و اعضای هیئت اندیشه ورز سازمان اقشاری بسیج و سپاه های شهرستانی از میهمانان دعوت شده در این همایش هستند، بیان کرد: گودرزی، مسئول مرکز هم اندیشی، همفکری و راهبردی سازمان بسیج، فرمانده کل سپاه استان، رئیس کل دادگستری استان از سخنرانان این برنامه هستند.

حاتمی ادامه داد: همچنین بقیه طرح های پژوهشی در قالب پوستر در حاشیه همایش به نمایش گذاشته می شود.

وی یادآور شد: سومین دوره مجمع عالی بسیجیان خراسان شمال روز چهار شنبه دوم بهمن ماه از ساعت هشت و 30 دقیقه در محل دهکده مقاومت بسیج تالار لاله آغاز و تا ساعت 12 ظهر ادامه دارد.

انتهای پیام/ رحمانی

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک