یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۷:۴۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۱۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۵۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ساعت ۱۴:۱۵
مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی خبر داد:

نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال در بجنورد برگزار می شود + جزئیات برگزاری

مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال در سه محور پویانمایی، نرم‌افزار و اپلیکیشن در خراسان شمالی برگزار می‌شود.
نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال  در بجنورد برگزار می شود + جزئیات برگزاری,

هادی حسن دوست، مسئول قرارگاه فضای مجازی سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار کرد: نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال فردا به طور همزمان در سراسر کشور آغاز و موضوع مسابقه نیز در آغاز رویداد به شرکت کنندگان اعلام می شود.

حسن دوست با اشاره به اینکه تمام تیم‌های شرکت کننده، ارزیابی و استانداردهای اولیه را طی کرده اند، گفت: داورهایی که در این مسابقات مستقر شده اند ابعاد مختلف توانمندی های تیم ها را سنجیده اند.

وی خاطر نشان کرد: تیم‌ها طی ۴۸ ساعت فعالیت مداوم در سه محور پویانمایی، نرم‌افزار و اپلیکیشن  اقدام به تولید محتوا می‌کنند.

حسن دوست بیان داشت: اختتامیه این رویداد بزرگ در روز جمعه چهارم بهمن‌ماه با حضور علاقه‌مندان و فعالان حوزه فضای مجازی و میهمانان استانی  همراه با تجلیل از نفرات برتر و اهدا جوایز برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: همچنین در روز اختتامیه از فعالان فضای مجازی در حوزه شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های دیجیتال تجلیل به عمل می‌آید.

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک