شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲/۲۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۷:۲۷ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۲۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۴:۲۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۵۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ساعت ۱۳:۲۹
رئیس مرکز اندیشه و هم‌فکری راهبردی سازمان بسیج در مجمع بسیج خراسان شمالی :

وزیر ارتباطات پاسخگوی حراست نکردن از امنیت فضای مجازی کشورباشد

رئیس مرکز اندیشه و هم‌فکری راهبردی سازمان بسیج گفت: وزیر ارتباطات و دولت باید پاسخگوی حراست نکردن از امنیت فضای مجازی کشورباشند.
وزیر ارتباطات پاسخگوی حراست نکردن از امنیت فضای مجازی کشورباشد,

به گزارش عصراترک، داوود گودرزی، مسئول مرکز اندیشه و همفکری، راهبردی سازمان بسیج مستضعفین کشور پیش از ظهر امروز در مجمع بسیجیان خراسان شمالی، اظهارکرد: جنگ روانی دشمن در فضای مجازی و اینترنت فعال شده است، حتما باید آقای آذری جهرمی و دولت در مقابل این کارهایی که برای فضای مجازی می کردند و نکردند، جوابگو باشند.

گودرزی افزود: فیلتر شکن ها بر روی گوشی های تمام جوانان و نوجوانان فعال شد و با دست خودمان آن ها را بد بخت کردیم.

وی اصل و اساس حرکت در آستانه دهه پنجم انقلاب را بیانیه گام دوم انقلاب خواند و اظهار کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری، ملت ایران حرکتی را آغاز کرده که محور این حرکات جوانان هستند.

وی ادامه داد: برخی از تحلیلگران تا قبل از شهادت سردار سلیمانی تحلیلات متعددی ازاینکه کسی با ارزشهای انقلاب همراه نیست، ارئه می دادند و با جنگ روانی که دشمن به راه انداخته بود همراه شدند.

گودرزی اضافه کرد: حضور 45 میلیون نفر  از جمعیت 80 میلیونی ایران در مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی پاسخ قاطعی به این تحلیلگران بود که مردم دیندار هستند و ارزشهایشان را دوست دارند.

وی با بیان اینکه باید جهت حرکت را شناخت، گفت: جهت حرکت ما تحقق جامعه اسلامی در ایران و تحقق تمدن اسلامی در جهان است.

این مقام مسئول با بیان اینکه باید امیدوارنه در صحنه حضور پیدا کنیم،گفت: پشت سر گذاشتن 40 سال از عمر انقلاب با تمام توطئه های دشمن نمونه هایی از نکات امیدوارکننده است.

گودرزی آسیب شناسی، طرح ریزی و برنامه ریزی را یکی دیگر از عوامل موثر و مورد نیاز برای حرکت در جهت رسیدن به اهداف بیانیه گام دوم انقلاب خواند و گفت: بعد از 40 سال باید نقاط قوت و ضعف بررسی شود که این طرح ریزی و آسیب شناسی وظیفه رهبر و مسئولان نیست، بلکه کار حلقه های میانی و مجموعه های فکری است.

 

مردم هوشیارانه بین مقاومت و سازش، مقاومت را انتخاب کردند

وی خاطر نشان کرد: کشور دچار مشکلاتی است ولی بن بست ندارد، این مشکلات فقط با راه حل های علمی حل می شود و راه عبور از آنها مجموعه های فکری هستند.

گودرزی بیان داشت: مردم با حضور میلیونی در تشییع جنازه سردار سلیمانی، بین مقاومت و سازش، مقاومت را انتخاب کردند، در حالی که هر دو برای مردم هزینه دارد ولی مردم هوشیارانه مقاومت را انتخاب کردند تا هزینه کمتری برای آنها داشته باشد.

این مقام مسئول با بیان اینکه هفت اولویت در بیانیه گام دوم انقلاب تعریف شده که در هر دستگاهی مشغول به فعالیت هستیم باید این هفت اولویت را مدنظر قرار دهیم، گفت: در مرحله نخست باید تکلیفمان را با انقلابیگری معلوم کنیم.

 

همه چیز در کشور سیاست زده شده است

گودرزی افزود: متاسفانه اخلاق به حلقه ای گمشده برای فعالان سیاسی و اجتماعی در حزب های مختلف تبدیل شده ، همه بحث ها سیاسی شده،  در تمام مباحث کشور اصلاح طلبی و اصولگرایی مطرح می شود اما جای چهره های علمی و اندیشمندان خالی است.

وی بیان کرد: همه چیز در کشور سیاست زده شده ، در حالی که کشور نیازمند صحبت های علمی و کارشناسی است، اما جریان های سیاسی محل دعوا را به اصل انقلاب می برند.

گودرزی یادآور شد: در هفته های اخیر برخی از سلبریتی ها، پیام هایی مبنی بر اینکه استعفا می دهیم و در جشنواره فیلم فجر شرکت نمی کنیم را در فضاهای مجازی منتشر کردند، که تمامی این امور نیاز به شفافیت دارد.

رئیس مرکز اندیشه و هم‌فکری راهبردی سازمان بسیج ادامه داد: افراد با هر تفکری در رابطه با حجاب، اقتصاد مقاومتی، مقاومت، سیاست خارجی، زمانی که مسئولیت می پذیرند، حق ندارند اندیشه های خودشان را القا کنند.

وی بیان داشت: هر کسی در هر سمتی به عنوان فیلمساز، مسئول، دیپلمات و نویسنده باید حرف انقلاب اسلامی را تحت منشور قانون اساسی بزند.

وی با بیان اینکه مسئله مدیران درجمهوری اسلامی ایران مسئله مهمی است، گفت: هر کسی می خواهد در این مملکت مسئولیتی بگیرد، باید آزمون دهد که به معنای واقعی پایبند به این مبانی باشد، مدیران میانه باید درست انتخاب و انتصاب شوند.

گودرزی با تاکید بر اینکه کلی گویی و ساده انگاری مسائل یکی از معضلات موجود در جامعه است، خاطرنشان کرد:  به جریان نخبگانی و فکری بها داده نمی شود ،اگر مسئولان به این هیئت ها بها بدهند، شاید بتوان برخی از این مشکلات را رفع کرد.

انتهای پیام/ رحمانی

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک