یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۷:۴۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۱۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۶۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ساعت ۱۴:۴۰
فرمانده سپاه جواد الائمه (ع) خراسان شمالی:

نبرد امروز دشمن جنگ ترکیبی هوشمند در فضای مجازی است/ مسابقات بین المللی ورزش های زورخانه ای به کنگره عظیمی برای شناساندن سردار سلیمانی به جهان تبدیل شد

فرمانده سپاه جواد الائمه (ع) خراسان شمالی گفت: امروز سیاست دشمن به جنگ همه جانبه تغییر یافته و دشمن جنگ ترکیبی هوشمند بر مبنای فضای مجازی را در پیش گرفته است.
نبرد امروز دشمن جنگ ترکیبی هوشمند در فضای مجازی است/ مسابقات بین المللی ورزش های زورخانه ای به کنگره عظیمی برای شناساندن سردار سلیمانی به جهان تبدیل شد,

به گزارش عصر اترک، سردار ابوالقاسم چمن، فرمانده سپاه جواد الائمه (ع) خراسان شمالی در آیین اختتامیه نخستین رویداد تولید محتوی تخصصی بسیج در بجنورد با بیان اینکه امام خمینی(ره) همیشه تاکید داشتند که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و منافقین از کفار بدتر هستند، گفت: هم اکنون متاثر از فرهنگ عاشورا انقلاب را پیش می بریم بنا براین باید مواظب منافقین باشیم.

وی تاکید کرد: در برهه های مختلف تاریخ جمهوری اسلامی ایران، کشور زمانی از دشمنان آسیب دیده که عوامل نفوذی و منافق دست به کار شده اند.

وی به برخی از عملیات های دوران دفاع مقدس که کشور در آن ها به ظاهر با شکست و مواجه شده و یا ترور 17 هزار شهید اشاره و اظهار کرد: در تمام این موارد ستون پنجم دخیل بوده است.

وی تصریح کرد: آمریکا و معاندین در فضای مجازی به دروغ پراکنی حداکثری روی آورده اند و هم اکنون در تقابل مستقیم و یا نیابتی با دشمنان در این حوزه هستیم.

سردار چمن تاکید کرد: دشمن بعد از تهاجم فرهنگی گسترده، امروز به پیکار سیاسی در فضای مجازی روی آورده است اما در این عرصه نیز در تغییر سیاست های انقلاب اسلامی شکست خورده است.

وی ادامه داد: اگر امروز می بینید ترامپ ایران را با حمله به 52 نقطه فرهنگی تهدید می کند به این دلیل است که می داند ما فرزند رمضان هستیم و تهدیدات اقتصادی بر ما کارساز نیست.

وی اظهارکرد: چون ترامپ خودش بی هویت و بی فرهنگ است می خواهد عقده های فرهنگیش را با این بلف سیاسی جبران کند.

فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی با بیان اینکه امروز سیاست دشمن به جنگ همه جانبه تغییر داده شده است، گفت: دشمن جنگ ترکیبی هوشمند بر مبنای فضای مجازی را در پیش گرفته است.

وی اهمیت فضای مجازی را برابر با اهمیت انقلاب دانست و افزود: دشمن خودش را آماده کرده که در این حوزه به ما ضربه بزند.

وی با بیان اینکه گاهی برخی نادانسته در سنگر دشمن قرار می گیرند، گفت: بازنشر بدون تامل برخی از پیام ها در فضای مجازی مصداق این عمل است.

سردار چمن برگزاری رویداد تخصصی تولید محتوی بسیج را بستر بسیار ارزشمندی برای مقابله با دشمن برشمرد.

وی ادامه داد: با هم افزایی، توفیقات خوبی در این حوزه حاصل شده و با در دست گرفتن این فضا اجازه آسیب به جوانان را به دشمن نخواهیم داد.

وی تاکید کرد: در عین حال امروزه برخی از مسئولین در فضای مجازی به وظیفه خود به خوبی عمل نمی کنند چرا که انگیزه و اراده در وجود چنین مسئولانی وجود ندارد.

وی عملی نشدن اینترنت ملی که از تاکیدات مقام معظم رهبری است را مصداق این بی ارادگی برشمرد و گفت: اگر اراده باشد ما از مرز می توانیم نیز عبور کرده ایم.

فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ترور ناجوانمردانه سردار سپهبد قاسم سلیمانی توسط آمریکا گفت: به فرموده رهبری انتقام سخت از دشمن خواهیم گرفت اما این انتقام فقط در حوزه نظامی نیست.

سردار چمن با تاکید براینکه فعالان فضای مجازی باید با تولید محتوی خوب انتقام سردار سلیمانی را از دشمن بگیرند، گفت: اگر این اتفاق نیفتد به خون سردار سلیمانی و دیگر شهدا خیانت کرده ایم.

وی با اشاره به برگزاری سومین دوره از مسابقات بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با حضور 21 کشور در بجنورد ، اظهار کرد: این مسابقات در شرایطی که دشمنان با فضاسازی رسانه ای به دنبال ناامن نشان دادن کشور بودند، به کنگره عظیمی برای شناساندن سردار سلیمانی به جهان تبدیل شد.

وی ادای احترام و تعظیم ورزشکاران و پهلوانان 21 کشور جهان به سردار سلیمانی در طی برگزاری این مسابقات را دست آورد بزرگی برشمرد.

انتهای پیام/گ

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک