چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۷:۳۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۴۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۷:۴۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۵۷۴۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ساعت ۹:۲۹
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت خراسان شمالی:

پرداخت سود سهام عدالت ۷۳۱ هزار نفر در استان از اسفند ماه

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت خراسان شمالی از پرداخت سود سهام عدالت به حساب بیش از 731 هزار نفر در استان از اسفند ماه امسال خبر داد.
پرداخت سود سهام عدالت 731 هزار نفر در استان از اسفند ماه,

ابراهیم قربانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت خراسان شمالی در  گفتگو با خبرنگار عصر اترک، اظهار کرد: توزیع سود سال مالی 97 سهامداران سهام عدالت خراسان شمالی از اسفند ماه 98 بین 731 هزار و 430 نفر از سهامداران سهام عدالت خراسان شمالی آغاز می شود.

قربانی گفت: افرادی که یک میلیون تومان سهام عدالت دارند سود سهام آنان حدود 200 هزار تومان است و دیگر افراد متناسب با ارزش سهام خود سود دریافت خواهند کرد.

وی در ادامه با تصریح بر این مطلب که ارزش روز سهام عدالت در بازار سرمایه پنج برابر شده است، گفت: کسانی که یک میلیون تومان سهام عدالت دارند ارزش امروز سهام آنان پنج میلیون تومان است و کسانی که حدود 500 هزار تومان سهام عدالت دارند ارزش امروز سهام آنان دو میلیون و 500 هزار تومان است.

وی در خاتمه بر نگهداری و عدم فروش سهام عدالت توسط سهامداران توصیه کرد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت خراسان شمالی همچنین اعلام کرد: تا به کنون 40 هزار نفر در استان خراسان شمالی شماره حساب بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت نکرده اند که آنان فرصت دارند تا شماره حساب بانکی خود را وارد سامانه کنند تا سود سال های 95 تا 97 را جمعا دریافت کنند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک