پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۰:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۹ - اذان مغرب:۲۰:۰۴:۴۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۵۷۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ساعت ۱۲:۲۵
در جلسه شورای اداری شیروان:

افتتاح ۱۲۶ پروژه خصوصی و دولتی در شیروان

فرماندار شیروان در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: 126 پروژه خصوصی و دولتی با اعتباری بالغ بر 765 میلیارد ریال افتتاح می شود.
افتتاح 126 پروژه خصوصی و دولتی در شیروان,

به گزارش پایگاه خبری شیروان امین رضا مراتی، فرماندار شیروان در جلسه شورای اداری شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و  5 شهید انقلاب شیروان اظهار داشت:  ۴۰ سال پر فراز و فرودی را پشت سر گذاشتیم و همواره در شرایط ویژه ای همچون جنگ، تحریم و ترور بودیم اما این دوران سخت نتایج بسیار خوبی را به دنبال داشته و هر جا که با هم انسجام جمعی داشته ایم آسیب ناپذیر بودیم.

مراتی افزود:  در حوزه پیشرفت و رفاه عمومی در همه بخش ها حرکت رو به جلو داشته ایم و شرایط فعلی خیلی بهتر از گذشته است و اگر امروز بسیاری از شاخص ها ارتقا پیدا کرده بخاطر اتحاد و انسجام و تلاش شبانه روزی دستگاه ها بوده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان شیروان گفت: امروز شیروان در مسیر توسعه قرار دارد و 126 پروژه با اعتباری بالغ بر  765 میلیارد ریال افتتاح می شود.

مراتی با بیان اینکه ما مسوول خدمت به مردم، توسعه و پیشرفت هستیم، تصریح کرد: شیروان بالاترین جذب اعتبارات در مشاغل روستایی را در استان داراست و آینده اشتغال شیروان را خوب می بینم.

وی تاکید کرد: باید با حضور گسترده در انتخابات پیش رو باعث افتخار شویم و آنچه که بعد از انتخابات قضاوت خواهد شد مشارکت های مردمی در انتخابات است.

فرماندار شیروان افزود: ظرفیت ها و داشته های ادارات، نهادها، فرمانداری و کارکنانش برای اجرای امر انتخابات است و برای مداخله در انتخابات نیست و قوانین وصف شده برای انتخابات به نحوی است که قطعا انتخابات بصورت سالم برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام تکمیلی، امام جمعه شیروان نیز در جلسه شورای اداری شهرستان شیروان با تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی برکات متعددی در عرصه های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی برای کشور داشته است.

وی با مقایسه عملکرد پس از انقلاب و قبل انقلاب اظهار داشت: پس از انقلاب توانستیم خیلی از موفقیت ها را کسب کنیم که یکی از آنها عرصه گفتمان سازی بود که فرهنگ آن در کشور و دنیا با نام گفتمان مقاومت پیاده شد، اکنون هر نهاد و اداره ای در حیطه خود می توانداین انقلاب را به مردم معرفی کند.

امام جمعه شیروان گفت : گفتمان مقاومت یعنی روی پای خود ایستادن که ابتدای امر این موضوع برای خیلی ها سنگین بود اما با گذر زمان این باور شکل گرفت و پس از آن در دنیا این باور که ایستادگی و توانستن است، منتشر شد.

حجت الاسلام تکمیلی افزود: گفتمان سازی مقاومت می تواند مسائل مربوط به اقتصاد، سیاست، امور اجتماعی و فرهنگی را سامان دهد و اگر این توانستن ضمیمه شود به تعالیم اسلامی کاملتر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در بخش اقتصادی باید روستاهای خود مولد باشند و نه تنها قطب اقتصادی برای خود حتی برای شهرها باشند.

انتهای پیام/حق بین

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک