یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۵۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ساعت ۹:۵۷

اختصاص ۱۵۰ میلیون تومان کمک هزینه جهیزیه برای زوج‌های نیازمند خراسان شمالی

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: به مناسبت دهه فجر و چهلمین و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۱۵۰ میلیون تومان اعتبار برای تأمین جهیزیه زوج‌های تحت حمایت این نهاد اختصاص یافت.
اختصاص ۱۵۰ میلیون تومان کمک هزینه جهیزیه برای زوج‌های نیازمند خراسان شمالی,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، مجید الهی راد بابیان اینکه ۵۰ زوج جوان تحت حمایت این نهاد با دریافت این کمک‌هزینه ازدواج راهی خانه بخت می‌شوند، افزود: کمیته امداد خراسان شمالی در مسئله توانمندسازی تمامی اقدامات خود را با محور خانواده انجام می‌دهد.


وی ادامه داد: سرانه جهیزیه برای هر دختر متوسط سه میلیون تومان است که علاوه بر آن وامی تا سقف پنج میلیون تومان نیز به‌صورت قرض‌الحسنه توسط کمیته امداد خراسان شمالی و کمک‌های مردمی به این افراد ارائه می‌شود.


مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به اینکه طی ۱۰ ماهه امسال ۶۵۰ نفر از زوج‌های تحت حمایت این نهاد با دریافت کمک‌هزینه ازدواج راهی خانه بخت شدند، خاطرنشان کرد: در این زمینه دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی، کمیته امداد و صدقات و زکات هزینه شده است.


الهی راد خاطرنشان کرد: این نهاد علاوه بر پرداخت کمک‌هزینه ازدواج، کلاس‌های آموزشی و اردوهای فرهنگی باهدف ارتقای سطح آگاهی در زمینه ازدواج و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به‌ صورت فردی و گروهی به مددجویان تحت حمایت برگزار می‌کند. همچنین در بخش‌های اعتیاد، مهارت‌های زندگی، فرزند پروری و تحکیم بنیان خانواده نیز کارگاه‌های آموزشی برای این خانوارها برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ر

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک