پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۰:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۹ - اذان مغرب:۲۰:۰۴:۴۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۶۰۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ساعت ۱۳:۳۸
مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی خبر داد:

تولید دوهزار تن ماهی درخراسان شمالی در سال ۹۸

مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از افزایش چشمگیر میزان تولید ماهی طی سالهای اخیر در این استان خبر داد و گفت: افزایش تولید از 1210 تن در سال 92 به 2250 تن در سال 98 رسیده است.
تولید دوهزار تن ماهی درخراسان شمالی در سال 98 ,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک،  محمدعلی مصباحی،مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی با اشاره به گزارش عملکرد مقایسه ای  میزان تولید ماهی  از سال 1392 تا 1398 که از روند رو به رشد برخوردار بوده، اظهار داشت: افزایش تولید از 1210 تن در سال 92 به 2250 تن در سال 98 رسیده است.

وی اضافه کرد: در این راستا تفاهم نامه ای با مدیریت آب و خاک جهت ماهی دار کردن  استخرهای ذخیره آب کشاورزی و متعاقب آن رهاسازی در استخرهای ذخیره استان منعقد شدهاست.

این مقام مسئول همچنین افزود: تفاهم نامه ای نیز با صندوق مهر امید جهت پرداخت تسهیلات کم بهره (4%) به آبزی پروران استان منعقد شده است و آبزی پروان جهت دریافت تسهیلات کم بهره از محل صندوق توسعه بخش کشاورزی و بسیج نیز به بانکها معرفی شده اند.

مصباحی ادامه داد : افزایش جذب تسهیلات بانکی از 32 میلیون ریال در سال 1392 به 133میلیون ریال در سال 1397 از دیگر اقدامات انجام شده در راستای توسعه شیلات و آبزی پروری در استان است.

 

انتهای پیام / رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک