سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۸:۵۵ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۴۵ - اذان مغرب:۲۰:۰۵:۵۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۶۱۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ساعت ۱۱:۵۵

گشت های تعزیرات در داروخانه‌ها/ گزارش احتکار ماسک نداشتیم

معاون رئیس سازمان تعزیرات از اعزام گشت‌های این سازمان به داروخانه ها خبر داد.
گشت های تعزیرات در داروخانه‌ها/ گزارش احتکار ماسک نداشتیم,

محمدعلی اسفنانی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سوال که شاهد افزایش چند برابری ماسک و دستکش‌های یکبار مصرف و در برخی مناطق کمبود این لوازم بودیم، تعزیرات تا کنون چه اقداماتی در این رابطه انجام داده است؟ گفت: در این رابطه ارتباط ما با دانشگاه‌های علوم پزشکی بسیار نزدیک و همکاری تنگاتنگی در این راستا داریم. ماسک و ژل های ضد عفونی کننده جزو تجهیزات پزشکی و سلامت محور محسوب می‌شوند که مربوط به دانشگاه‌های علوم پزشکی است.

وی افزود: در این راستا بازرسان دانشگاه‌های علوم پزشکی باید نظارت‌های لازم را به عمل آورده و در صورت تخلف گزارشات را به تعزیرات ارسال کنند و پس از آن ما به بحث تخلفات ورود می‌کنیم.

مدیر کل تعزیرات استان تهران ادامه داد: امروز گشت‌های مشترکمان با محوریت داروخانه‌ها و مراکز عرضه و توزیع ماسک بازرسی‌ها را انجام خواهند داد و ان‌شاالله شرایطی داشته باشیم که کالای مورد نیاز مردم تأمین شود.

احتکار ماسک نداشتیم / گزارش چند مورد گران‌فروشی

این مقام مسئول در تعزیرات افزود: با مباحث مربوط به سلامت مردم تحت هیچ شرایطی تعارف نداشته باشیم و قول قطعی به مردم می‌دهم که هر کس که با سلامت مردم بخواهد بازی کند با اشد مجازات با او برخورد خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در تهران گزارشی از احتکار ماسک داشتیم؟ گفت: تا کنون گزارشی از احتکار نداشتیم، البته تخلفاتی که در این زمینه ممکن است باشد بحث گران فروشی، عرضه کالای تقلبی و عدم عرضه کالا است.

اسفنانی تصریح کرد: صبح امروز گزارش گران‌فروشی در رابطه با این کالا به تعزیرات گزارش شده است و بر همین اساس گشت‌های ما مأموریت‌های خود را انجام خواهند داد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک