یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۶/۱۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۶۵۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ساعت ۸:۴۲

دو استعفای جنجالی از انصاریفرد در یک سال/ کیش و مات با وزیر!

محمدحسن انصاریفرد با کناره‌گیری از مدیریت باشگاه پرسپولیس و سابقه استعفا از کمیته فوتسال، سال۱۳۹۸ را با سر و صدای زیادی به سمت خط پایان برد.
دو استعفای جنجالی از انصاریفرد در یک سال/ کیش و مات با وزیر!,

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن انصاریفرد دوشنبه شب بود که با مصاحبه ای جنجالی علیه وزیر ورزش و هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، کناره گیری اش از مدیرعاملی این باشگاه را اعلام کرد.

انصاریفرد در مصاحبه خود صراحتا از نقش مسعود سلطانی فر وزیر ورزش در اتفاقات باشگاه پرسپولیس پرده برداشت و از عدم حضورش در هیات مدیره به این شکل گلایه کرد: «درگیری‌های ما با اعضای هیأت مدیره باشگاه در این مدت خیلی زیاد بود ولی من نمی‌خواستم به خاطر آرامش پرسپولیس هواداران این مسائل را متوجه شوند.

آنها کار را به جایی رساندند که دیگر جای ماندن من نیست چون مدیرعاملی که نتواند مدیر روابط عمومی‌اش را خودش انتخاب کند حتماً اختیار ندارد. بعد از جدایی عرب، با وجود جای خالی دو ماهه در هیأت مدیره، هنوز به عنوان هیأت مدیره انتخاب نشده‌ام و این موضوع خودش نشان دهنده همه چیز است.»

انصاریفرد روز پنجم شهریور ۱۳۹۸ رسما به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به جای ایرج عرب انتخاب شد تا کارهای مدیریتی باشگاه را پیش ببرد. آن زمان انصاریفرد با دلگرمی و پشتوانه وزیر ورزش به پرسپولیس آمد ولی شرایط آنطور که این مدیر در نظر داشت، پیش نرفت.

در واقع با حمایت علنی وزیر از دیگر اعضای هیات مدیره بخصوص رسول پناه رئیس هیات مدیره، موازنه قدرت در این باشگاه بر هم خورد و اختیارات محدودی به انصاریفرد برای سیاست گذاری و تصمیم گیری های مالی داده شد.

وتو کردن توافقات مالی با اسپانسرها، برگزاری جلسات مخفیانه در غیاب انصاریفرد و ایستادگی مقابل بعضی از تصمیمات مدیریتی از جمله مسائلی بود که انصاریفرد بعد از استعفا از پرسپولیس به آن اشاره کرده است.

انصاریفرد پیش از حضور در پرسپولیس، رئیس سازمان لیگ و رئیس کمیته فنی فوتسال بود ولی جالب اینجاست که عمر کاری وی در فوتسال هم دوام زیادی نداشت و روی هم رفته به ۷ ماه هم نرسید. انصاریفرد در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ از ریاست کمیته فوتسال استعفا کرد و آن زمان دخالت مهدی تاج در کمیته فنی و انتصاب محمدرضا ساکت به عنوان عضو جدید این کمیته را دلیل استعفایش عنوان کرد.

همان استعفا و حضور در پرسپولیس بعد از دو هفته باعث ایجاد این گمانه زنی شد که وزیر ورزش برای مقابله با فدراسیون فوتبال و مهدی تاج دست به این کار زده است اما مدیرعامل پرسپولیس در نهایت از سوی وزیر هم «کیش و مات» شد تا سال ۹۸ برای انصاریفرد به عجیب ترین و جنجالی ترین شکل ممکن به سمت خط پایان برود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک