چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۷:۳۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۴۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۷:۴۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۶۵۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ساعت ۹:۲۸
مدیر کل امور مالیاتی خراسان شمالی:

بخشودگی جرایم مالیاتی سه ماه تمدید شد

مدیر کل امور مالیاتی خراسان شمالی گفت: به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با اتخاذ تدابیری مهلت خدمات این نهاد به مودیان از جمله بخشودگی جرائم مالیاتی سه ماه تمدید شد.
 بخشودگی جرایم مالیاتی سه ماه تمدید شد,

یوسف یعقوبی نژاد، مدیر کل امور مالیاتی خراسان شمالی در این باره در گفت و گو با عصر اترک اظهار کرد: سازمان امور مالیاتی کشور در راستای جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر این بیماری و تکریم مودیان همچنین عدم حضور مودیان در واحدهای مالیاتی استان ها در این شرایط حساس، تدابیری را اتخاذ کرده است.

به گفته یعقوبی نژاد، تعویق و عدم تشکیل جلسات هیات های حل اختلاف مالیاتی تا پایان فروردین سال 99، تمدید گواهینامه های موقت ثبت نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده که تاریخ اعتبار آنها از یکم دی ماه سال 98 تا پایان اردیبهشت ماه سال 99 ، تمدید سه ماهه شرایط برخورداری از بخشودگی جرایم اسفند ماه سال 98 تا پایان خرداد ماه سال 99 از جمله این تدابیر اتخاذ شده، هستند.

مدیر کل امور مالیاتی خراسان شمالی همچنین افزود: مودیان مالیاتی که برگ قطعی آنها از تاریخ دوازدهم بهمن ماه سال 98 به مودیان ابلاغ شده است تا پایان خردادماه سال 99 مهلت دارند که نسبت به پرداخت بدهی های مالیاتی خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک