پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۸/۵/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۶۶۶۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ساعت ۸:۲۵

آخرین وضعیت پرونده‌های پرسپولیس/ درخواست از فیفا برای ارائه گزارش

معاون حقوقی پرسپولیس ضمن اعلام رفع سوءتفاهم با مدیران باشگاه گفت: از فیفا خواسته ایم تا جزئیات مربوط به صدور رای خود علیه باشگاه پرسپولیس را در قبال بازیکن و مربیان سابق خارجی را بدهد.
آخرین وضعیت پرونده‌های پرسپولیس/ درخواست از فیفا برای ارائه گزارش,

مهدی خواجه وند در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص شائبه‌های بوجود آمده درباره استعفای خود از معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: سو تفاهمی به وجود آمده بود که با صحبت‌های صورت گرفته فعلاً حل شده است و به فعالیتم در باشگاه پرسپولیس ادامه می‌دهم.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره رسیدگی به پرونده‌های منجر به محکومیت سرخ‌ها در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال افزود: این پرونده‌ها را هر یک بصورت جداگانه پیگیر هستیم تا بتوانیم با دریافت اطلاعات کافی از آنها اعتراض‌هایی را انجام دهیم.

وی درباره اینکه طلب فرناندو گابریل چه زمانی پرداخت می‌شود تاکید کرد: با این بازیکن دو بار مصالحه داشتیم تا بتوانیم طلب او را پرداخت کنیم. اکنون نیز مشکلی در این زمینه برای دریافت بخش آخر طلب‌هایش وجود ندارد و این موضوع در دستور کار باشگاه قرار دارد.

خواجه وند درباره اتفاقات رخ داده در پرونده شکایت ماریو بودیمیر از باشگاه پرسپولیس که منجر به محکومیت ۴۷۵ هزار یورویی این باشگاه شده است تاکید کرد: این پرونده خیلی سریع رقم خورد. از فیفا خواسته‌ایم تا جزئیات رای را در اختیارمان قرار دهد تا بتوانیم به آن اعتراض کنیم.

معاون حقوقی پرسپولیس درباره نحوه برخورد باشگاه با حکم فیفا در قضیه پرداخت مطالبات یک میلیون و صد هزار یورویی برانکو ایوانکوویچ تصریح کرد: قبلاً سعی داشتیم تا این موضوع را قبل از صدور حکم از سوی فیفا حل کنیم اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد. به هر حال اکنون از فیفا خواستیم تا همچون قضیه مربوط به بودیمیر گردش کارِ این حکم را نیز دریافت کنیم تا در صورت امکان به کمیته استیناف فیفا شکایت داشته باشیم.

او افزود: این روال درباره پرونده‌های مربوط به شکایت زلاتکو ایوانکوویچ و ایگور پانادیچ نیز خواهد افتاد تا بدانیم دلایل محکومیت باشگاه چه مواردی بوده است.

وی درباره برخورد حقوقی باشگاه پرسپولیس با عدم بازگشت آنتونی استوکس به تمرینات پرسپولیس گفت: نامه دومی را برای او ارسال کردیم. گفته که قصد دارد به تمرینات بازگردد. اکنون هم تمرینات تعطیل است و باید ببینیم او چه عملی را در قبال این موضوع نشان می‌دهد. پیگیری‌های حقوقی لازم را در قبال این بازیکن همچنان ادامه خواهیم داد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک