یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۶/۱۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۶۶۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ساعت ۸:۲۶

مدیران پروازی در فدراسیون فوتبال/ تحمیل هزینه‌های سنگین

شرایط بلاتکلیفی و بحران های گوناگون فدراسیون فوتبال در شرایطی ادامه دارد که با وجود کوهی از مشکلات مالی عدم مدیریت صحیح منابع نیز به این مجموعه ضربه های جدی وارد کرده است.
مدیران پروازی در فدراسیون فوتبال/ تحمیل هزینه‌های سنگین,

به گزارش خبرنگار مهر، علاوه بر تخلفات اداری و سازمانی در پرداخت های غیر قانونی به برخی بازنشستگان و اشخاصی که انتصاب آنها به دلایل مختلف تخلف محسوب می شود برخی از مدیران فعلی این فدراسیون نیز هزینه های سنگینی از ناحیه های مختلف به این مجموعه بدهکار و بحران زده وارد می آورند.

این در حالی است که فدراسیون فوتبال برای تامین حقوق و هزینه های کارمندان خودش در پایان سال با مشکلات جدی مواجه بوده و حتی دست به دامان وزارت ورزش و جوانان شد.

در همین حال گفته می شود بعضی از مدیران بخش های مختلف فدراسیون فوتبال در سال جاری و سال های اخیر که با استفاده از روابط ویژه به صورت پاره وقت و یا اصطلاحاً پروازی از شهرستان های مختلف به تهران رفت و آمد مداوم دارند حقوق ماهیانه ۱۲۰ الی ۱۵۰ میلیون ریال دریافت می کنند و علاوه بر این حتی اجاره بهای مسکن در نظر گرفته شده برای این اشخاص در تهران نیز که مبلغی بیش از ۶۰ میلیون ریال است توسط فدراسیون پرداخت می شود.

با احتساب هزینه پروازهای رفت و برگشت که در بعضی از هفته ها با دو یا سه مورد نیز می رسد مجموع هزینه های جاری این اشخاص برای فدراسیون بیش از ۲۰ میلیون تومان در ماه است.

این در حالی است که مدیرهای پروازی ذکر شده در بعضی از هفته ها حداکثر یک یا دو روز و مجموعاً ۱۰ ساعت کاری در فدراسیون فوتبال دارند و با مشاغل متعدد خودشان در شهرستان محل سکونت نیز مشغول هستند اما همچنان برای کسب درآمد حداکثری در این مجموعه تلاش می کنند.

فدراسیون مقروضی که توان دریافت منابع ارزی خودش از فیفا و AFC را هم ندارد و برای پرداخت حقوق و مزایای کارمندان و کارکنان خودش همچنین پاداش و دستمزد اعضای تیم های ملی دچار مشکل است در همین شرایط بحرانی اقتصادی برای یک مدیر بیش از ۲۰ میلیون تومان هزینه می کند و البته این شرایط برای بعضی از مدیران بازنشسته و غیر قانونی فعال در این فدراسیون نیز وجود دارد.

پایان دوره بلاتکلیف فعلی در این فدراسیون شاید حداقل موجب ایستادگی در برابر اینگونه تخلفات اداری آشکار و تاسف برانگیز شود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک