یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۶/۱۹/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۶۷۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ساعت ۱۰:۲۲

نظرسنجی AFC درمورد انتخاب پنج اسطوره فوتبال ایران در لیگ قهرمانان

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی به معرفی پنج اسطوره ایرانی لیگ قهرمانان آسیا پرداخته و از مخاطبان خود خواسته از بین این پنج نفر بازیکن مورد علاقه خود را انتخاب کنند.
نظرسنجی AFC درمورد انتخاب پنج اسطوره فوتبال ایران در لیگ قهرمانان,

به گزارش خبرگزاری مهر، AFC در ابتدای گزارش خود نوشته است: در حالی که تیم‌های ایرانی هنوز موفق به فتح لیگ قهرمانان نشده‌اند، در چند مقطع تا نزدیکی کسب آن پیش رفته‌اند و در صحنه فوتبال باشگاهی آسیا چند ستاره ایرانی عملکرد درخشانی داشته‌اند. 

در این گزارش از سیدجلال حسینی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس، فرهاد مجیدی سرمربی فعلی تیم فوتبال استقلال، احسان حاجی صفی بازیکن تیم فوتبال تراکتور و قاسم حدادی فر بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن به عنوان اسطوره های فوتبال ایران در طول تاریخ لیگ قهرمانان آسیا نام برده شده است.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارش خود در مورد این پنج بازیکن به ارائه اتفاقاتی از زندگی ورزشی آنها و تعداد بازیهای ملی و باشگاه هایی که در آنها بازی کرده اند پرداخته است.
 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک