شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۲۹:۴۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۰:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۷۸۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ساعت ۱۰:۴۵

میخ آخر بر تابوت تحریم‌ها

موفقيت ايران در كنترل و مديريت بحران ويروس كرونا در ميانگين جهاني در شرايط تحريمي و همزمان ناكامي مطلق كشورهاي غربي در اين موضوع آنهم بدون تحريم! نشان مي‌دهد.
ميخ آخر بر تابوت تحريم‌ها,

موفقيت ايران در كنترل و مديريت بحران ويروس كرونا در ميانگين جهاني در شرايط تحريمي و همزمان ناكامي مطلق كشورهاي غربي در اين موضوع آنهم بدون تحريم! نشان مي‌دهد اثرات تحريم‌هاي آمريكا و اروپا عملا به پايين‌ترين سطح از اثرگذاري خود رسيده و اقتصاد ايران توانسته‌است به حركت روبه‌جلوي خود در اين شرايط ادامه دهد

علاوه بر بحران كرونا، مديريت حوادث طبيعي چون سيل و زلزله در چند سال اخير كه با حضور گسترده نيروهاي مسلح مانند اين روزها انجام گرفت مويدي بر پايان تاريخ‌مصرف تحريم‌هاي اقتصادي است

در چنين شرايطي پس از فراگيري بحران كرونا شاهد اعتراض بسياري از مقامات و مردم ساير كشورها به مقامات آمريكايي جهت برداشتن تحريم‌هاي ضدايراني هستيم كه بايد آن را ميخ آخر بر تحريم‌هاي ظالمانه قلمداد كرد از جمله اخيرا فراخوان اينترنتي «ضرورت لغو فوري تحريم هاعليه ايران» با استقبال گسترده جهاني مواجه شده و توانست به مرز يكصد هزار امضا برسد.

 

انتهای پیام/ راه دانا 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک