یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۸۰۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ساعت ۱۳:۷
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات خراسان شمالی خبر داد:

تامین ۳۰وام قرض الحسنه برای کارگران آسیب پذیر خراسان شمالی

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات خراسان شمالی گفت: با همکاری صندوق کارآفرینی امید مقرر شد ۳۰وام قرض الحسنه هرکدام به مبلغ ۲میلیون تومان به کارگران آسیب پذیر استان اختصاص داده شود.
تامین ۳۰وام قرض الحسنه برای کارگران آسیب پذیر خراسان شمالی,

حسن خاکسار مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات خراسان شمالی را گفتگو با خبرنگارعصراترک اظهار داشت: طی مدتی که استان درگیر ویروس کرونا شده مجموعه بسیج کارگران اقدام به توزیع ۲۵۰ بسته پک بهداشتی شامل ماده ضد عفونی، ماسک و بروشور در بین کارگران ساختمانی کرده است.

خاکسارتعامل، شناسایی و احصاء واحد‌های تولیدی جهت همکاری با بسیج سازندگی در تولید ماسک و تعامل با کارخانجات از جمله پتروشیمی خراسان برای استفاده از ماشین آلات آن ها در راستای جابجایی دستگاه های بهداشتی علوم استان را از دیگر اقدامات بسیجکارگری استان برشمرد.

 

وی افزود : در بحث مالی هم با تعاملی که با صندوق کارآفرینی امید داشتیم مقرر شد ۳۰وام قرض الحسنه به مبلغ ۲میلیون تومان با سود 4 درصد به کارگرهای آسیب پذیر استان اختصاص داده شود.

 

وی خاطرنشان کرد: برگزاری شیفت ایثار در صنایع مادر،همکاری بسیجیان کارگر استان در ایستگاه های تب سنجی و غربالگری ،ضدعفونی کردن کارخانه جات و گند زدایی معابر، همکاری در تهیه رایگان ماده ضد عفونی معابر با همکاری سیکل ترکیبی شیروان و همچنین پتروشیمی خراسان و انتشار و نصب بنر های آموزشی در سطح شهر با همکاری صنایع بزرگ استان از جمله اقدامات جهادی بسیج کارگری استان بوده است.

 

انتهای پیام/ امیری

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک