پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۴:۵۵ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۳۱ - اذان مغرب:۱۷:۵۲:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس گفتگو | کد خبر: ۲۸۲۸۲۴۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ساعت ۱۲:۳

زمین رایگان به مدال آوران جهانی خراسان شمالی واگذار شد

الیاس علی اکبری و محمد محمدی بریمانلو از ورزشکاران نام آور استان که دارنده مدال های آسیایی بودند، طبق مصوبه دولت مبنی بر اعطای زمین رایگان به مدال آوران مسابقات آسیایی و جهانی، زمین رایگان در استان دریافت کردند.
زمین رایگان به مدال آوران جهانی خراسان شمالی واگذار شد,

به گزارش عصر اترک، اعطای این زمین رایگان به این ورزشکاران نام آور استان با پیگیری های ادارات کل ورزش و جونان و راه و شهرسازی استان انجام شد.

محمد محمدی بریمانلو، زاده ۱۰ آذر ۱۳۷۰ در بجنورد،  جودوکار ۷۳ کیلوگرم است وی در مسابقات جهانی ۲۰۱۸ باکو به عنوان نماینده ایران شرکت کرد و به مقام سوم جهان رسید.بریمانلو در مسابقات اوپن آسیا ۲۰۱۹ در قزاقستان به مقام دوم رسید و در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا نیز برنده مدال برنز شد.

 

الیاس علی‌اکبری، زاده ۱۰ اسفند ۱۳۶۶ کوراشکار اسفراینی است. از افتخارات او میتوان به کسب مدال برنز وزن ۸۱- کیلوگرم در مسابقات جهانی کوراش ۲۰۱۵ اشاره کرد. وی همچنین موفق به کسب مدال طلای کوراش در مسابقات آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ شد.

 

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک