سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۶:۲۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۵۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۸:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ساعت ۸:۵۷
رئیس اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی خبر داد:

پلمپ سه مرکز متخلف ارائه خدمات زیبایی و مرکز سو مصرف مواد مخدر

رئیس اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از تعطیلی دو مرکز غیر مجاز فعال در زمینه پوست، مو و زیبایی به علت فعالیت غیر مجاز در بجنورد، با همکاری مقام قضایی استان خبر داد.
پلمپ سه مرکز متخلف ارائه خدمات زیبایی و مرکز سو مصرف مواد مخدر,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، محسن محمدزاده، رئیس اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی اظهار کرد: پس از شناسایی و بازدید از محل، 2 مرکز غیر مجاز توسط کارشناسان نظارت بر درمان و با پیگیری های لازم و همکاری مقامات قضایی استان، پلمپ شدند.


این مسئول با تاکید بر ساماندهی و برخورد قضایی جدی با تمام مراکز غیر مجازی که مداخلات درمانی در سطح استان دارند، خاطرنشان کرد: نظارت و ساماندهی این مراکز در دستور کار معاونت درمان دانشگاه قرار گرفته است.


محمدزاده یادآور شد: با توجه به شرایط شیوع کرونا در جامعه، از تمامی هم استانی های عزیز تقاضا می شود از مراجعه به این مراکز جدا خودداری کنند.


وی تصریح کرد: مراجعه به مراکز غیر مجاز خدمات پوست، مو و زیبایی هم باعث به خطر انداختن سلامتی افراد شده و هم بار اضافی بر دوش همکاران فعال در حوزه سلامت قرار می گیرد.


رئیس اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از تعطیلی موقت مرکز سو مصرف مواد شهرستان راز و جرگلان به دلیل تخلفات خبر داد.


محمدزاده اظهار کرد: تنها مرکز سوء مصرف مواد شهرستان راز و جرگلان به علت تخلفات، پس از مطرح شدن در کمیسیون نظارت استانی تعطیل شد. 


وی ادامه داد: مرکز کلنیک ترک اعتیاد جدید این شهرستان با مدیریت دکتر رضائیان، افتتاح و فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

انتهای پیام/ رحمانی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک