شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۲:۲۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۰۵ - اذان مغرب:۱۹:۵۲:۳۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۳۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ساعت ۱۰:۳

خیز شهرداری بجنورد برای بهبود وضعیت آسفالت معابر شهر

شهردار بجنوردگفت ؛ اگر برای آسفالت معابر شهر امسال اقدامی موثر و مناسبی نشود یک سال بعد باید هزینه ۳ برابری برای مرمت آن پرداخت کنیم.
خیز شهرداری بجنورد برای بهبود وضعیت آسفالت معابر شهر,

به گزارش گروه دریافت خبر عصراترک، زارعی، شهردار بجنورد  با اشاره به اینکه اکثر معابر سطح شهر وضعیت آسفالت مناسبی ندارند افزود: امسال، بخش زیادی از پروژه های عمرانی شهری، به آسفالت اختصاص می یابد.

وی افزود: بر نامه ریزی کردیم تا در نیمه نخست امسال در محدوده منطقه یک ، دو و محلات کم برخوردار  آسفالت و ترمیم معابر انجام  شود. 

زارعی  باا اشاره به اینکه ۸۰  درصد از معابر شهر بجنورد زیرسازی مناسب ندارد افزود : علت بروز مشکل در آسفالت معابر، نبود  زیرسازی مناسب در معابر شهری است.

شهردار  خاطرنشان کرد: اگر برای آسفالت معابر شهر، امسال اقدام مناسب و موثر انجام نشود، با ایجاد کوچکترین شکاف در اثر  بارندگی ها، و نفود آب به لایه های زیرین تخریب آسفالت، گسترده تر می شود و یک سال بعد، باید هزینه ۳ برابری برای مرمت آن انجام شود.

زارعی تصریح کرد : نامناسب بودن وضعیت آسفالت، شهروندان را گلایه مند کرده است و ما نیز بر این امر، واقف هستیم. 

شهردار خاطر نشان کرد؛ علاوه بر ترمیم اسفالت توسط پرسنل عمرانی  بخشی خصوصی  نیز در نظر گرفتیم تا نسبت به اجرا و مرمت آسفالت معابر شهر اقدام شود.

 

انتهای پیام/ ر

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک