شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۲:۲۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۰۵ - اذان مغرب:۱۹:۵۲:۳۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۸۳۶۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ساعت ۱۱:۲۹

سیلاب ۱۷۰ میلیارد ریال به کشاورزی شیروان خسارت زد

فرماندار شیروان گفت: طبق برآورد اولیه بارندگی شدید و جاری شدن سیلاب پنجشنبه‌شب گذشته ۱۷۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی این شهرستان خسارت وارد کرده است.
سیلاب ۱۷۰ میلیارد ریال به کشاورزی شیروان خسارت زد,

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری شیروان امین رضا مرآتی، اظهار داشت: این میزان خسارت به حدود ۴۰۰ هکتار از کشتزارهای گندم و جو شهرستان در شهر زیارت، منصوران، بیگانه و برخی از دیگر مناطق وارد شده است.
وی گفت: سیلاب اخیر به راه ها، ابنیه فنی و چند منزل مسکونی روستایی نیز خسارت وارد کرده که گزارش‌ها و ارزیابی نهایی هنوز اعلام نشده و پیگیری ادارات مربوط برای جمع بندی خسارات در حوزه های مختلف ادامه دارد.
مرآتی افزود: بر اثر جاری شدن سیلاب، زیرگذر حسین آباد در ۱۵ کیلومتری شرق بجنورد همچنان مسدود است و تلاش راهداران برای تخلیه آب این محل و بازگشایی مسیر در دست انجام است.
در سیلاب مزبور یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ و یک دستگاه تراکتور در زیرگذر روستای حسین آباد گرفتار سیلاب شدند که ۵ سرنشین آن با کمک نجاتگران جمعیت هلال احمر شیروان نجات یافتند.
میزان بارندگی اخیر در منطقه کوسه در شمال شیروان از ۵۴ میلی متر گذشت که این مقدار بارش در یک مرحله در استان خراسان شمالی کم سابقه بوده است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک