شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۲:۲۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۰۵ - اذان مغرب:۱۹:۵۲:۳۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۸۴۷۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ساعت ۱۴:۷
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان :

سهام عدالت ۷۴۰ هزار سهامدار خراسان شمالی آزاد سازی شد

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان گفت: سهامداران تا یک ماه آینده مهلت دارند با ورود به سامانه سهام عدالت، مدیریت سهام عدالت خود را بر عهده بگیرند.
 سهام عدالت 740 هزار سهامدار خراسان شمالی آزاد سازی شد,

به گزارش عصر اترک، ابراهیم قربانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت خراسان شمالی در این باره اظهار کرد: شرکت سرمایه گذاری استان خراسان شمالی به نمایندگی از سهامداران استان مبلغ هفت هزار و 200 ریال از سهام شرکت های در حال واگذاری دولتی را برای 740 هزار نفر از مشمولان سهام عدالت را خریداری کرد که در حال حاضر ارزش سهام های مذکور چندین برابر شده است.

قربانی گفت: مطابق این ابلاغیه، سهامداران سهام عدالت مجاز هستند حداکثر تا یک ماه آینده وارد سامانه سهام عدالت شوند و نحوه مدیریت سهام عدالت خود را انتخاب کنند که می خواهند به طور مستقیم مدیریت سهام خود را انجام دهند و یا از طریق شرکت سرمایه گذاری استان مدیریت سهام آنان انجام شود.

وی همچنین با بیان اینکه سهامداران سهام عدالت درصورتیکه به هر علتی نتوانستند وارد این سامانه بشوند نگران نباشند، گفت: مدیریت سرمایه گذاری سهام عدالت به نمایندگی از طرف سهامداران امور سهامداری آنان را انجام خواهد داد.

قربانی در خاتمه توصیه کرد: سهامداران برای اینکه یک مدیریت حرفه ای و مقرون به صرفه ای برای سهام عدالت خود داشته باشند، مدیریت شرکت سرمایه گذاری استان را انتخاب کنند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک