یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۸۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ساعت ۸:۴۱
مدیر کل امور مالیاتی خراسان شمالی خبر داد:

تمدید مهلت تسلیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده تا پایان اردیبهشت جاری

مدیر کل امور مالیاتی خراسان شمالی گفت: سران قوای کشور در همراهی با مودیان مالیاتی، طی مصوبه ای مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده را تا پایان اردیبهشت ماه جاری تمدید کردند.
تمدید مهلت تسلیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده تا پایان اردیبهشت جاری,

یوسف یعقوبی نژاد، مدیر کل امور مالیاتی خراسان شمالی در گفت و گو با عصر اترک اظهار کرد: آخرین مهلت قانونی تسلیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده دوره زمستانی سال 98 که 15 فروردین ماه سال 99 بوده، حال با توجه به شیوع بیماری کرونا همچنین با توجه به مصوبه سران قوای کشور در همراهی با مودیان مالیاتی این مهلت تا اردیبهشت ماه سال جاری تمدید شد.

یعقوبی نژاد گفت: تمامی مراحل تسلیم اظهار نامه و پرداخت مالیات به صورت الکترونیکی است و نیازی به حضور مودیان به اداره امور مالیاتی نیست.

وی یادآور شد: آنانیکه نتوانند در موعد مقرر اظهار نامه مالیاتی خود را تسلیم کنند مشمول جریمه ای به میزان 50 درصد مالیات متعلق خواهند شد.

مدیر کل امور مالیاتی خراسان شمالی تصریح کرد: از تمام مودیان مالیات بر ارزش افزوده تقاضا می شود برای برخورداری از تسهیلات قانونی و ارائه خدمات بهتر، تسلیم اظهارنامه خود را به روزهای پایانی اردیبهشت ماه جاری محول نکنند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک