پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۵/۱۲/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۸۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ساعت ۱۸:۱۸
گزارش تصویری:

آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه در شهرستان راز و جرگلان

فرمانده سپاه شهرستان راز و جرگلان اظهار کرد: امروز ۵۵۰ بسته معیشتی با همکاری آستان قدس رضوی بین نیازمندان شهرستان توزیع خواهد شد.
آغاز مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه در شهرستان راز و جرگلان,راز و جرگلان، کمک مومنانه، مواسات

سرگرد پاسدار یاسر قدیمی فرمانده سپاه شهرستان راز و جرگلان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری راز و جرگلان در حاشیه این مراسم اظهار کرد: امروز  ۵۵۰ بسته معیشتی با همکاری آستان قدس رضوی بسته‌بندی و آماده شده که به بخش های شهرستان ارسال می‌شود.

فرمانده سپاه راز و جرگلان تصریح کرد: بسته‌های مرحله سوم مختص نیازمندان و کسانی است که به واسطه شیوع کرونا شغل‌شان دچار آسیب شده و در این مدت زیان دیده‌اند لذا این خانواده‌ها را از طریق پایگاه‌های بسیج شناسایی کرده‌ایم و بسته‌ها را با حفظ شأن و کرامت در اختیار آن‌ها قرار خواهیم داد.

وی با بیان اینکه رزمایش مرحله اول بازتاب خوبی داشت، گفت: پس از فرمایش مقام معظم رهبری و اجرای اولین رزمایش کمک مؤمنانه، خیزش بزرگی برای مواسات و همدلی صورت گرفت و توانستیم مرحله دوم را نیز به خوبی به مرحله اجرا برسانیم و تا پایان کرونا در کنار مردم و خادم مردم خواهیم بود.

 

انتهای پیام / امین فیروزبخت

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک