شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۶/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۶:۴۶ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۹:۴۸

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۸۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ساعت ۱۲:۹

افزایش نجومی قیمت زمین و مسکن و اجاره بها در جاجرم

قیمت زمین در جاجرم با وجود زمین های بسیار زیاد برای ساخت و ساز بسیار گران شده است به طوری که جوانی که می توانست به راحتی به زمین و مسکن برسد اکنون به آرزوی دست نیافتنی مبدل شده است.
افزایش نجومی قیمت زمین و مسکن و اجاره بها در جاجرم,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم، متاسفانه قیمت زمین در جاجرم با وجود زمین های بسیار زیاد برای ساخت و ساز بسیار گران شده است به طوری که جوانی که می توانست به راحتی به زمین و مسکن برسد اکنون به آرزوی دست نیافتنی مبدل شده است.

 دلایل گرانی زمین و مسکن در شهرهای بزرگ که زمین برای ساخت و ساز ندارند قابل توجیه است اما برای شهر جاجرم که بی نهایت زمین دارد گران شدن زمین ها جای تامل دارد.

متاسفانه شرایطی طوری رقم خورده که روز به روز قیمت مسکن روبه افزایش است و ما در کانال #اخبارجاجرم پیش تر از اینها به مسئولین هشدار داده بودیم که  دلال ها را کنترل کنند و گرنه شرایط جوری پیش خواهد رفت که بازار از دست اینها هم خارج خواهد شد و همین طور هم شد. الان قیمت را بنگاه بر اساس کار کارشناسی تعیین نمی کنند بلکه هرچه فروشنده گفت ملاک خرید و فروش است و این موارد هم برای تعیین اجاره بها هم صدق می کند.

زمین در جاجرم زیاد هست ولی متاسفانه در دوره شهردار قبل محدوده ی شهر کوچک شده و همه زمین های اطراف به خارج از محدوده رفته است حال مطالبه جدی ما این است که مسئولین امر می توانند درصدی از حریم را به محدوده اضافه کنند و زمین ها را به دست جوانان برای ساخت و ساز بدهند نه دلال ها که به دنبال سواستفاده باشند.

 کانال اخبار جاجرم با پشتوانه مردمی خود پیگیر این موضوع تا رسیدن به نتیجه خواهد بود و از همه مردم دعوت می کند در این حوزه یاریگر ما باشند و از مسئولین مطالبه گری کنند.

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک