یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۲:۲۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۰۵ - اذان مغرب:۱۹:۵۲:۳۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ساعت ۱۰:۲۳
استاندار خراسان شمالی:

احداث بیمارستان راز و جرگلان به‌زودی کلنگ زنی می‌شود

استاندار خراسان شمالی از آغاز عملیات اجرایی ارتقا بیمارستان آشخانه خبر داد و گفت: احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهرستان رازوجرگلان به‌زودی در این شهرستان کلنگ زنی و به بهره‌برداری خواهد رسید.
احداث بیمارستان راز و جرگلان به‌زودی کلنگ زنی می‌شود,بیمارستان، منطقه محروم، راز و جرگلان

به گزارش پایگاه خبری راز و جرگلان به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی محمدعلی شجاعی در آیین کلنگ زنی عملیات اجرایی ارتقاء بیمارستان پورسینا در شهرستان مانه و سملقان از ۳۲ به ۶۴ تخت خواب اظهار کرد: ارتقاء بیمارستان پورسینای مانه و سملقان یکی از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان در حوزه بهداشت و درمان می‌باشد.

وی افزود: ایجاد بیمارستان در شهرستان راز و جرگلان از دغدغه‌های استان بود که طی نشستی که با فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی داشتیم احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی به‌زودی در این شهرستان کلنگ زنی و به بهره‌برداری خواهد رسید.

استاندار خراسان شمالی تأکید کرد: ایجاد بیمارستان، تجهیزات، ارتقا و توسعه در هر گوشه‌ای از استان می‌تواند بار از روی سایر بخش‌ها و بیمارستان‌ها بردارد و مردم استفاده بهینه‌تری از حوزه بهداشت و درمان داشته باشند.

وی افزود: حق مردم استان بهره‌مندی از خدمات بیشتر در حوزه بهداشت و درمان است و یقیناً همراهی، هم‌افزایی و مشارکت موجود در نظر مردم به ما نیرو می‌بخشد و می‌توانیم کارها را به خوبی به‌پیش ببریم.

شجاعی همچنین در بخش پایانی سخنان خود از کلیه خدمات و تلاش‌های کادر درمان استان برای مقابله و مبارزه با بیماری کرونا به‌رغم تمامی نداشته ها نسبت به سایر نقاط کشور قدردانی کرد.

گفتنی است ساخت این پروژه که مساحت آن بالغ‌بر ۳ هزار و ۴۱۲ مترمربع می‌باشد ۱۵ ماه به طول بینجامد.

برای ارتقای این بیمارستان ۳۲ به ۶۴ تختخوابی بودجه‌ای بالغ‌بر ۲۰۰ میلیارد ریال پیش‌بینی‌شده است.

تأمین اعتبار این پروژه از محل مصوبات سفر ریاست جمهوری در سال ۹۸ می‌باشد که تاکنون ۳۰ میلیارد ریال آن تخصیص داده‌شده است.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک