یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۷/۱۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۴۲:۰۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۲۴ - اذان مغرب:۲۰:۲۴:۱۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ساعت ۱۲:۱

رئیس جدید دانشگاه سما شیروان معارفه شد/سرایدار جای نجف زاده را گرفت

مراسم تودیع و معارفه رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد شیروان با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمود حق بجانب دبیر شورای سیاست گذاری سما استان خراسان شمالی، دکتر علی مرجانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان در محل سالن کنفرانس مجتمع سما برگزار شد.
رئیس جدید دانشگاه سما شیروان معارفه شد/سرایدار جای نجف زاده را گرفت,

به گزارش پایگاه خبری شیروان ؛ در ابتدای این جلسه محمود حق بجانب از تلاشهای سه ساله حمید نجف زاده معاون پیشین سما در راستای تحقق اهداف مجتمع سما  قدردانی کرد و سپس انتصاب مهدی سرایدار را به عنوان سرپرست معاونت سما و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما شیروان تبریک گفت.

وی دلیل ماندگاری یک انسان را اخلاصش در امور دانست و افزود: اگر انسان برای خدا کار کند، و غیر خدا را نبیند ماندگار خواهد شد زیرا اخلاص از جنس عبودیت محض است.

در ادامه دکتر مرجانی رحلت امام راحل را پیشاپیش تسلیت عرض کرد و افزود: به برکت ایشان انقلاب مردم به ثمر رسید و همه ما هرچه داریم از انقلاب و جمهوری اسلامی است و قدرتمندی این انقلاب نیز به برکت وجود شهداست که امروزه این انقلاب به یک نیروی لایزال در جهان تبدیل شده است.

وی ادامه داد: مسئولیت و خدمت که به عهده هرکس گذاشته می شود هم فرصت است و هم تهدید، از این جهت فرصت است تا در محیطی که هستیم تاثیر مثبت بگذاریم و در پایان با وجدان آسوده کنار برویم و سربلند باشیم و از این جهت تهدید محسوب می شود که ما در محیط آموزشی با نسل آینده سروکار داریم و کوچکترین غفلت راه جبران برایمان باقی نمی گذارد.

مرجانی افزود: این مسئولیت سنگینی است که کارکنان واحدهای آموزشی به عهده می گیرند تا دانش آموزان این مرز و بوم را در ساخت آینده ایده آل خود یاری دهند.

رئیس دانشگاه آزاد واحد شیروان با بیان برقراری تعامل خوب بین دانشگاه آزاد اسلامی و سما، حمایت بیش از پیش دانشگاه آزاد اسلامی از مجموعه سما را از اهداف مهم دانشگاه برشمرد.

حمید نجف زاده در این جلسه با ارائه گزارشی از دوران مدیریت خود، مجموعه سما واحد شیروان را از بهترین واحدهای سطح کشور دانست که این افتخار حاصل کوشش و همدلی کارکنان است.

در پایان مهدی سرایدار سرپرست معاونت سما شیروان در سخنانی از حسن اعتماد دبیر شورای سیاست گذاری سما استان خراسان شمالی و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی شیروان و مسئولان سما تشکر کرد و به بیان برنامه ها و اهداف خود پرداخت و افزود: باید تجربیات خوب را به عمل تبدیل کرده و در جهت تقویت آن تلاش کرد.

انتهای پیام/حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک