جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۳/۴/۲۰۲۱ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۸۹۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ساعت ۱۲:۴
رئیس اداره حفاظت محیط زیست فاروج :

۴ شکارچی پیش از شکار در فاروج دستگیر شدند

رئیس اداره حفاظت محیط زیست فاروج گفت: چهار نفر که قصد شکار قوچ و میش وحشی را داشتند پیش از این اقدام توسط نیروهای یگان محیط زیست فاروج دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
4 شکارچی  پیش از شکار در فاروج دستگیر شدند,

عبدالرحمن زحمتی، رئیس اداره محیط زیست شهرستان فاروج در گفتگو با خبرنگار صبح‌فاروج گفت: نیروهای یگان محیط زیست فاروج حین گشت و کنترل در عرصه های طبیعی این شهرستان متوجه حضور چهار نفر شکارچی غیرمجاز در ارتفاعات بین روستای قره گل و آرمودآقاجی شده و به تعقیب آنها پرداختند.

عبدالرحمن زحمتی در این باره اظهار داشت: مامورین در حین تعقیب متوجه یک گله قوچ و میش وحشی در مسیر شکارچیان شدند که جهت جلوگیری از شکار غیرمجاز و برخورد قانونی با متخلفین وارد عمل شده و آنان را دستگیر کردند. 

وی افزود: متهمین پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

رئیس اداره محیط زیست فاروج گفت: در بازرسی از متخلفین یک قبضه اسلحه گلوله زنی برنو مجاز، یک قبضه اسلحه ساچمه زنی مجاز، سه دستگاه دوربین چشمی، دو تیغه چاقو، ۹ فشنگ گلوله زنی، ۱۵ فشنگ چهارپاره دست ساز و سایر ادوات شکار کشف و ضبط شد.

زحمتی گفت: متهمین‌ با استناد به ماده ۱۵ قانون شکار و صید به جرم شروع به شکار جانوران وحشی محاکمه و به حبس یا جزای نقدی محکوم خواهند شد.

انتهای پیام/م.شادکام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک