یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۹۰۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ساعت ۱۳:۴۰
مدیر فن بازار خراسان شمالی تشریح کرد:

شبکه فن بازار استان در مسیر رفع نیازهای فناورانه واحدهای صنعتی/تحقق ۲۰ تبادل میان متقاضی و مشتری

مدیر فن بازار خراسان شمالی گفت: شبکه فن بازار استان که از ابتدای سال جاری فعالیت خود را آغاز کرده، در گام نخست نسبت به شناسایی و رفع نیازهای دانش فنی و بازاریابی محصولات واحدهای صنعتی استان ورود کرده است.
شبکه فن بازار استان در مسیر رفع نیازهای فناورانه واحدهای صنعتی/تحقق 20 تبادل میان متقاضی و مشتری,

ناصر لطفی، مدیر فن بازار خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: شبکه فن بازار که با مدیریت معاونت فناوری ریاست جمهوری فعالیت خود را در کشور آغاز کرده، در استان های مختلفی از جمله خراسان شمالی شعبه ای از این شبکه را ایجاد کرده است.

لطفی گفت: تبادل دانش فنی و انتقال تکنولوژی همچنین بازاریابی و فروش محصولات میان واحدها و شرکت های تولیدی، صنعتی و خدماتی در سطح کشور و با خارج از کشور از ماموریت های شبکه فن بازار است.

وی با اعلام اینکه شبکه فن بازار در استان توسط پارک علم و فناوری خراسان شمالی از ابتدای سال جاری آغاز به کار کرده، عنوان کرد: این شبکه با آغاز فعالیت خود در استان نسبت به شناسایی نیازهای دانش فنی همچنین بازاریابی و فروش محصولات واحدها و شرکت های تولیدی، صنعتی و خدماتی استان ورود کرده است.

وی در ادامه بیان کرد: درصدد هستیم تا از طریق این شبکه میان متقاضی و مشتری تبادل و ارتباط ایجاد کنیم.

لطفی با بیان اینکه هرچند در ابتدای راه هستیم، گفت: با این وجود، در گام نخست به سراغ واحدهای صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی در شهرهای بجنورد، شیروان و اسفراین رفتیم و با ارزیابی نیازهای دانش فنی و فروش محصولات آنان نسبت به تبادل و اتصال آنان با سایر واحدها، شرکت ها و مشتریان داخلی کشور از طریق شبکه فن بازار به منظور رفع این نیازها اقدام کردیم که در همین راستا، تبادلات میان متقاضیان و مشتریان ایجاد شدند.

وی با اشاره با نامگذاری سال 99 به نام سال جهش تولید، تصریح کرد: درصورتیکه تمامی واحدها و شرکت های صنعتی، تولیدی و خدماتی در استان بخواهند نیازهای فناورانه و بازاریابی خود را از طریق شبکه فن بازار مرتفع کنند، به طور قطع این تبادلات منجر به افزایش تولید خواهد شد.

مدیر فن بازار خراسان شمالی با اعلام اینکه از ابتدای سال جاری تا به کنون 20 تبادل و اتصال میان واحدها و شرکت های داخل استان با سایر واحدها و شرکت های داخل کشوری به منظور رفع نیازهای دانش فنی و بازاریابی انجام شده است، ابراز امیدواری کرد: این تبادلات و اتصالات اتفاقات خوبی را برای استان رقم خواهد زد.

انتهای پیام/قهرمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک