سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۶:۲۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۵۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۸:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۹۰۶۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ساعت ۱۲:۲

قوامی مقصدش بعد از نمایندگی مجلس را رسانه ای کرد

  هادی قوامی با انتشار تصویری از حکم آغاز به فعالیتش در دانشگاه به شایعات مطرح شده در خصوص فعالیت وی پس از پایان کارش در مجلس خاتمه داد.
قوامی مقصدش بعد از نمایندگی مجلس را رسانه ای کرد,

به گزارش عصر اترک، هادی قوامی نماینده سابق اسفراین است که سابقه 12 سال نمایندگی مردم شهرستان اسفراین را در کارنامه دارد با انتشار تصویری از حکم کاری خود در دانشگاه به شایعات مطرح شده در فضای مجازی خاتمه داد.

طی روزهای گذشته در فضای مجازی گمانه زنی هایی در خصوص پیشنهادات دولتی برای فعالیت این نماینده سابق بعد از اتمام ماموریتش در مجلس منتشر شده بود که قوامی با انتشار تصویری از حکم کاری خود در دانشگاه ، اعلام کرد که از 7 خرداد در دانشگاه بوده است.


پیشنهادات مطرح در این محافل شامل، معاونت سازمان برنامه وبودجه کشور، ریاست سازمان هندفمندی یارانه ها، معاونت وزارت جهاد کشاورزی و همچنین استانداری خراسان رضوی یا شمالی است.

برخی کارشناسان سیاسی معتقدند با توجه به تغییر دولت طی یک سال آینده، قوامی عطای دریافت مسئولیت عالی رتبه در کشور در این دولت را به لقایش خواهد بخشید .

انتهای پیام/گ

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک