پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۰:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۹ - اذان مغرب:۲۰:۰۴:۴۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۰۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ساعت ۱۴:۲۹
فرماندار جاجرم:

وضعیت جاجرم همچنان قرمز است

فرماندار جاجرم گفت: وضعیت شهرستان در خصوص کرونا همچنان قرمز است و تصمیمات ستاد کرونا به تمامی ستادها ارجحیت دارد و مصوبات این ستاد باید اجرایی شود.
وضعیت جاجرم همچنان قرمز است,

به گزارش پایگاه خبری جاجرمفرماندار جاجرم درجلسه ستاد مبارزه و پیشگیری از کرونا گفت: وضعیت شهرستان در خصوص کرونا همچنان قرمز است و تصمیمات ستاد کرونا به تمامی ستادها ارجحیت دارد و مصوبات این ستاد باید اجرایی گردد.

رضا آذری ابراز داشت:اصناف شهرستان جاجرم با وجود آسیب اقتصادی ناشی از کرونا  در پیشگیری از ویروس  کرونا پیشتاز بودند و با تعطیلی اختیاری صنوف خود کمک شایانی به ستاد مبارزه با کرونا داشتند.

وی افزود:دستگاه های اجرایی جزیره ای عمل نکنند و مطابق مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا به مردم خدمت رسانی داشته باشند و به بهانه وجود کرونا در امر خدمت رسانی کوتاهی نکنند.

فرماندار جاجرم گفت: تمامی جلسات دستگاه های اجرایی مربوط به خدمت رسانی به مردم بصورت منظم و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردد.

وی افزود: خوشبختانه با پیگیری های انجام شده در شهرستان و توجه ویژه دکتر شجاعی استاندار خراسان شمالی با وجود ویروس کرونا روند پیگیری پروژه های عمرانی شهرستان در دستور کار قرار دارد.

رضا آذری ابراز داشت:  ویروس کرونا با همه آسیب ها باعث ایجاد وحدت در کشور شد و باید مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان نیز همچون گذشته با وحدت و تلاش در جهت خدمت به مردم گام بردارند.

وی گفت: با توجه به وضعیت مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان همچنان از شهروندان می خواهیم پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند و تنها برای انجام کارهای ضروری از منزل خارج شوند.

 

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک