پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۰:۰۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۳۹ - اذان مغرب:۲۰:۰۴:۴۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۲۹۰۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ساعت ۱۴:۶

مقام مسئول : میوه میخرم اما نمی توانم تایید کنم گران است

سرپرست مرکز اصناف گفت: قیمت میوه‌های نوبرانه از جمله زردآلو را بررسی نکرده ام و نمی‌توانم تایید کنم که گران فروشی در این حوزه صورت می‌گیرد.
مقام مسئول : میوه میخرم اما نمی توانم تایید کنم گران است,

به نقل از صدا و سیما، جمشید گلپور در پاسخ به این پرسش که آیا خودتان میوه خرید می‌کنید؟ و آیا میوه گران است یا خیر؟، افزود: قطعاً میوه خرید می‌کنم، اما نمی‌توانم تأیید کنم که گران است یا خیر.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا زردآلو کیلویی ۴۵ هزار تومان به نظر شما گران است یا خیر؟ گفت: به نظر من باید ببینیم قیمت تمام شده کالا چگونه است؟ اگر این وسط کسی دارد سو استفاده می‌کند با او برخورد می‌کنیم. البته من اکنون هیچ ادعایی نمی‌کنم که گران فروشی دارد صورت می‌گیرد یا خیر، بلکه باید ببینیم شرایط هزینه تمام شده کالا چگونه است.

گلپور در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز بررسی نکردید قیمت‌ها گران هست یا خیر؟ افزود: هنوز بررسی نکردم و اکنون هم نمی‌توانم ادعا کنم که چنین تخلفی دارد صورت می‌گیرد.

سرپرست مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت گفت: من فقط یک جمله می‌گویم هر کسی و هر شهروندی احساس کرد کالایی خریده و گران فروشی صورت گرفته، گزارش کند. بازرسان ما ۲۴ ساعته گزارشها را دریافت و رسیدگی می‌کنند. در مورد میوه هم اگر بازرسان ما بررسی کنند و احراز شود که گران فروشی صورت گرفته برخورد می‌کنند.

گلپور در پاسخ به این پرسش که آیا بازرسان، خود برای بازرسی به بازار نمی‌روند و باید حتماً گزارش شود که مراجعه کنند؟ افزود: اولویت ما رسیدگی به شکایات است، جایی شاید بازرس نداشته باشم که برود یا مطلع نیستم؛ بنابراین کسی که خرید کرده اگر احساس کرد به او گران فروخته اند گزارش کند. ما در اولویت رسیدگی می‌کنیم. البته در برنامه ما رسیدگی و بازرسی از همه اماکن وجود دارد.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک