پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۳۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۶:۲۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۹۱۴۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ساعت ۹:۳۹

استقلال- فولاد در چه صورت زیبا می‌شود؟/ شروع دوباره لیگ قشنگ است

کارشناس فوتبال و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به شروع دوباره لیگ، گفت: بعد از چهار پنج ماه تعطیلی فوتبال دیدار استقلال و فولاد می‌تواند آغازی زیبا برای فوتبال ایران باشد.
استقلال- فولاد در چه صورت زیبا می‌شود؟/ شروع دوباره لیگ قشنگ است,

علی چینی  به شروع مجدد رقابت‌های لیگ برتر اشاره کرد و گفت: واقعاً خوشحالم از اینکه بعد از مدت زیادی تعطیلی فوتبال می‌توانیم یکبار دیگر شاهد برگزاری لیگ باشیم. در این مدت حسابی احساس دلتنگی داشتیم و آرزو می‌کردیم هرچه زودتر فوتبال در ایران هم شروع شود.

این پیشکسوت فوتبال ایران خاطرنشان کرد: البته آرزوی بزرگ‌تر ما این بود که کرونا از بین برود و بعد فوتبال شروع شود. اما حالا که متاسفانه همچنان با کرونا درگیر هستیم باید بیاموزیم که فوتبال را هم مثل سایر مشاغل در کنار کرونا داشته باشیم.

مربی پیشین آبی پوشان گفت: بعد از چهار پنج ماه تعطیلی بازی استقلال و فولاد می‌تواند یک آغاز زیبا برای این مسابقات باشد. هر دو تیم قبل از تعطیلات فوتبال خوبی ارائه می‌دادند و اگر شرایط را حفظ کرده باشند این بازی می‌تواند زیبا باشد.

چینی گفت: در دو سوی میدان دو مربی جوان روی نیمکت نشسته‌اند که نه تنها الان در زمره مربیان خوب قرار دارند، بلکه از ذخایر جوان مربیگری در ایران هستند. قطعاً در آینده‌های نه چندان دور خیلی بیشتر از مجیدی و نکونام خواهیم شنید.

وی افزود: نتیجه گیری مربیان جوان در فوتبال ایران اتفاق خوبی است و باعث می‌شود مدیران راحت تر به مربیان جوان و نسل‌های جدید مربیگری اعتماد کنند و من خودم به عنوان یک مربی جوان آرزو می‌کنم امثال مجیدی و نکونام بتوانند کارنامه خوبی از خود به جا بگذارند.

پیشکسوت آبی‌ها در خصوص شرایط این تیم در ادامه مسابقات لیگ برتر گفت: الان نمی‌شود در این مورد قضاوت کرد چون شرایط تیم باتوجه به تعطیلی بلند مدت می‌تواند نسبت به قبل از تعطیلات تفاوت کرده باشد. باید صبر کنیم و یکی دو بازی ببینیم و بعد در این خصوص قضاوت کنیم. اما من به شدت به عملکرد مثبت بازیکنان و کادر فنی خوشبین هستم و امیدوارم بازی‌های دلچسب همراه با نتایج خوبی از این تیم شاهد باشیم.

مربی سابق استقلال در خصوص حواشی اخیر این تیم و ضرب العجل‌های متوالی فیفا بیان داشت: این اتفاقات اصلاً خوب نیست و متاسفانه باشگاه ما الان باید تاوان بازیکنان و مربیانی را بدهد که اصلاً در حد این تیم نبودند. ای کاش در گذشته دقت بیشتری صورت می‌گرفت تا این همه بازیکن کم کیفیت به این تیم نمی‌آمدند که حالا در صف طلب کاری ایستاده باشند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک