یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۱۸۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ساعت ۱۷:۵

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اسفراین

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان اسفراین از تشدید اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی دراین شهرستان خبرداد
اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اسفراین,

به گزارش گروه دریافت خبر  سپهرآیین ،سرهنگ مجید "یگانه پور "در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی طرح اجراي برخورد با خودروهاي متخلف و داراي آلودگي صوتي،مزاحمت براي نواميس، ،بدپوشش، استفاده از شيشه هاي دودي،سگ گرداني و ...در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت. 
وی افزود:در این راستا ماموران انتظامی با همکاری پلیس پاوا و تلفیقی از کلانتری 11 ،یگان امداد ، راهنمائی و رانندگی را در سطح شهرستان اسفراین به مرحله اجرا گذاشته شد .  
 وی افزود: این طرح در محل ها ، ميادين و معابر عمومي و میدان اصلي شهر، تفرجگاه ها و پارك ها انجام شد و در اين رابطه تعداد 20 دستگاه موتورسیکلت بدليل عدم استفاده از کلاه ایمنی ،سرعت غیرمجاز و مزاحمتهای خیابانی و حرکتهای نمایشی، 7 دستگاه خودرو به علت آلودگی صوتی توقيف و اعمال قانون شدند. 
این مقام انتظامی با تاکید بر تداوم و استمرار طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی آلوده در شهرستان ، خاطرنشان کرد: در ادامه این طرح همچنین 35 مورد تذكرشفاهي و کتبی به مزاحمان در سطح پارک ها و تفرجگاه ها اعمال شد. 
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان اسفراین  در پایان با بیان اینکه وسایل نقلیه متخلف نیز به پارکینگ منتقل گردید ،افزود : مخلان نظم و امنیت عمومی بدانند پلیس هرگز مجال عرض اندام و قدرت نمائی را به متخلفین نخواهد داد و با تمام توان در راستای برقرای نظم و امنیت شهرستان تلاش می نماید .

انتهای پیام/ حسن آبادی 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک