پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۳۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۶:۲۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۱۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ساعت ۱۷:۴۷

هماهنگی بین بخشی راهکاری مناسب برای پیشبرد اهداف سلامت در اسفراین

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت : هماهنگی بین بخشی سازمان های مرتبط با حوزه بهداشت و درمان با دفتر نماینده می تواند راهکاری مناسب برای رسیدن به اهداف سلامت باشد.
هماهنگی بین بخشی راهکاری مناسب برای پیشبرد اهداف سلامت در اسفراین,

به گزارش گروه دریافت خبر سپهرآیین، امان الله حسین پور در نشست مشترک با رئیس و معاونان دانشکده علوم پزشکی اسفراین استقلال این دانشکده را ظرفیت بسیار ارزنده برای ارتقا سلامت در شهرستان اسفراین عنوان کرد و گفت : برای پیشبرد اهداف سلامت نیازمند هماهنگی بین بخشی دستگاه های مرتبط حوزه بهداشت و درمان با دفتر نمایندگی هستیم تا بتوان مسیر رسیدن به اهداف را هموار تر کنیم .
وی کمبود اعتبار حوزه بهداشت و درمان شهرستان اسفراین که به صورت کشوری اکثر دانشگاه ها و دانشکده ههای علوم پزشکی با آن دست و پنجه نرم می کنند را مشکلی جدی دانست و افزود : در مجلس این موضوع باید سریعتر مورد بررسی قرار بگیرد.
نماینده مجلس شورای اسلامی بررسی زمین ساخت پردیس دانشکده ، احداث خوابگاه دانشجویی استفاده از ظرفیت خیرین سلامت و سرمایه گذاری با مزایای دولتی برای خرید دستگاه ام آر آی را از موضوعاتی عنوان کرد که از سوی دفتر نمایندگی پیگیری می شود.
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین نیز در این نشست ضمن ارائه گزارش از اقدامات و دستاوردهای حوزه سلامت شهرستان گفت : در حوزه بهداشت و درمان اتفاقات خوبی تاکنون در افتاده است که امید داریم این روند رو به رشد ادامه یابد.
دکتر اسحق ایلدرآبادی کمبود منابع ، عدم وصول بخشی از درآمد های دانشکده از بیمه از جمله مشکلات پیش روی حوزه سلامت دانست.

انتهای پیام/ حسن آبادی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک