سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۶:۲۱ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۵۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۸:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۹۲۱۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ساعت ۱۰:۵۹
امام جمعه اهل سنت مانه و سملقان:

انتصاب حجت الاسلام رئیسی تحولی بزرگ در دستگاه قضا ایجاد کرد/ قدردانی علمای اهل سنت خراسان شمالی از دستگاه قضا

امام جمعه اهل سنت روستای تازه یاب شهرستان مانه و سملقان گفت: بعد از انتصاب حجت الاسلام و والمسلمین دکتر رئیسی شاهد تحولی بزرگ در دستگاه قضاء و رسیدگی سریع به پرونده های مفسدان اقتصادی بودیم که این نشانگر انقلابی و خادم ملت بودن، این فرزند بروند اسلام است.
انتصاب حجت الاسلام رئیسی تحولی بزرگ در دستگاه قضا ایجاد کرد/ قدردانی علماي اهل سنت خراسان شمالی از دستگاه قضا,

حاج عبدالله آخوند خوش نظر، امام جمعه اهل سنت روستای تازه یاب مانه و سملقان در گفتگو با خبرنگار عصراترک ضمن تبریک هفته قوه قضاییه اظهار داشت: ما علمای اهل سنت خراسان شمالی از ریاست قوه قضاییه که دارند با تلاش های شبانه روزی با مفسدان اقتصادی برخورد می کنند، کمال تشکر را داریم و از اقدامات انقلابی آقای رئیسی حمایت می کنیم.

وی با بیان اینکه هفته اول تیر ماه یادآور شهادت مظلومانه معمار بزرگ دستگاه قضایی کشور، آیت‌الله دکتر شهید بهشتی و یاران با وفایش فرصتی برای تکریم تلاش خادمان قوه قضاییه است، افزود: بی شک قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمودها و ارشادات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) به عنوان ركن اساسی نظام، مسئولیت خطیر وحساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی واجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده دار است.

 

آخوند خوش نظر همچنین ضمن قدردانی از زحمات فراوان حجت الاسلام و المسلمین رئیسی تصریح کرد: هم اکنون شاهدیم که آقای رئیسی با مفسدان اقتصادی که در خود قوه قضاییه اقدام به اختلاص و از بین بردن حقوق بیت المال نموده اند، چطوری برخورد قاطع نموده و آن مفسدان را محاکمه می نماید که در این خصوص ما علمای اهل سنت خراسان شمالی از ریاست محترم دستگاه قضاء کمالی تشکر و قدردانی را داریم.

 

عالم دینی اهل سنت استان خاطرنشان کرد: بعد از انتصاب حجت الاسلام و والمسلمین دکتر رئیسی ما شاهد تحولی بزرگ در دستگاه قضاء و رسیدگی سریع به پرونده های مفسدان اقتصادی بودیم که این نشانگر انقلابی و خادم ملت بودن، این فرزند بروند اسلام را برای همه ی ملت ایران ثابت می کند.

 

امام جمعه اهل سنت مانه و سملقان افزود: ما علمای اهل سنت استان از مقام ریاست قوه قضاییه خواستاریم همچنان با عزم قاطع در مقابل اخلال گران اقتصادی کشور بایستد و در همین راستا از آحاد مسئولین نظام نیز خواستاریم که حمایت همه جانبه از این فرزند انقلابی و مدافع حقوق ملت داشته باشند که چرا اجرای عدالت اسلامی در بین مردم از اهداف مهم دین مبین اسلام می باشد.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک