پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۳۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۶:۲۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۸۲۹۲۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ساعت ۱۵:۳

گولیت: لوئیز در حد حضور در آرسنال نیست

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال هلند به انتقاد از داوید لوئیز پرداخت و او را مدافعی در حد حضور در آرسنال ندانست.
گولیت: لوئیز در حد حضور در آرسنال نیست,

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، در ادامه دیدارهای عقب افتاده لیگ برتر انگلیس منچسترسیتی توانست در خانه با سه گل آرسنال را شکست دهد و سه  امتیاز ارزشمند خانگی به دست بیاورد. عملکرد کابوس وار داوید لوئیز با دادن یک پنالتی و اخراج برابر سیتی باعث شد تا شانس تیم لندنی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در پایین ترین حد خود قرار بگیرد.

رود گولیت با انتقاد از عملکرد داوید لوئیز گفت:‌ من فکر می‌کنم که بهتر است دوران حضور داوید لوئیز در آرسنال تمام شود. او اشتباهات زیادی دارد و به نظرم شایسته حضور در این تیم نیست. من فکر می‌کنم مسئولان آرسنال نیز تمایلی به ادامه همکاری با او ندارند چون اشتباهات لوئیز زیاد شده است و پنالتی اخراجی که او برابر سیتی مرتکب شد باعث شد در بازی با برایتون نیز آرسنال به مشکل بخورد و از نظر مدافع های آماده در شرایط مطلوبی نباشد. ما همه او را به خاطر بازی ۷ بر یک در جام جهانی برابر آلمان به یاد داریم. او دیگر مدافع بزرگی نیست و فکر می کنم که در آینده نیز نتواند در تیمی بزرگ بازی کند. 

آرسنال بعد از شروع بازی‌های خود بعد از تعطیلی رقابت‌ها به دلیل شیوع کرونا، برابر منچسترسیتی با سه گل شکست خورد و در ادامه نیز با نتیجه ۲ بر یک به برایتون باخت تا امیدهای این تیم برای کسب سهمیه اروپایی از بین برود. 

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک