چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۷:۳۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۴۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۷:۴۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۲۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ساعت ۲۰:۴۱

اعطای تسهیلات قراض الحسنه به کارآفرینان برای جذب مددجویان کمیته امداد

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور از اعطای تسهیلات قرض الحسنه به کارآفرینان در صورت بکار گیری مددجویان کمیته امداد در واحدهای تولیدی خود خبر داد.
اعطای تسهیلات قراض الحسنه به کارآفرینان برای جذب مددجویان کمیته امداد,

 

به گزارش عصر اترک، بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)در بخش دیگری از برنامه های سفر دو روزه  خود به استان خراسان شمالی تولیدی نازلی در روستای توتلی در بخش جرگلان را افتتاح کرد.
 
در این بازدید محمد  یزدانی مدیر تولیدی از کارافرینی بین ۸۰ بانو در این منطقه گزارشی داد و گفت: ۵۰ نفر از بانوان مشغول کار در این واحد تولیدی تحت پوشش کمیته امداد امام هستند.

وی اظهار داشت: روزانه هزار دست لباس بچه گانه در این واحد، تولید می شود.

 یزدانی تصریح کرد: از ابتدای انتشار ویروس کرونا در استان این واحد با همکاری ستاد مقابله با کرونا تاکنون صد هزار ماسک تولید وتوزیع کرده است .

بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی ره به مدیر تولید قول یک میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه را در صورت جذب ۵۰ مددجوی دیگر برای این کارگاه تولید داد و گفت: یکی از طرح های اشتغالزایی نهاد کمیته امداد امام خمینی ره تشویق کارآفرینان است و از آنان جهت ایجاد اشتغال برای مددجویان حمایت میکند.
وی با ابراز خرسندی از ایحاد اشتغال در این تولیدی گفت : این تولیدی تاکنون در دو مرحله ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی از کمیته امداد امام دریافت کرده است.
بختیاری در پایان سفر خود به درخواست محمدوحیدی نماینده مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز دختر برای ۸۰ بانوی مشغول به کار در تولیدی هدیه صد هزار تومان اهدا کرد .

استاندار نیز در این آیین از اخذ خسارت سیل و بارندگی خبر داد و گفت: استان ما در اخذ خسارت ها در زمان بارندگی خوب عمل کرده است و با جذب ۶ هزار و  ۴۵۰ واحد مسکونی جایگاه سوم را در کشور به خود اختصاص داده است .

محمدعلی شجاعی گفت : در استان کار به گونه پیش رفته است که بزودی شاهد افتتاح پنج هزار واحد مسکونی سیلزدگان خواهیم بود.

وی همچنین اهدای هزار راس دام و دو هزار لوازم خانگی به آسیب دیدگان از سیل و بارندگی در استان خبر داد.
 
انتهای پیام/رحیمی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک