یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۲۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ساعت ۱۱:۱۱

دستگیری سارق سابقه دار در اسفراین

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان اسفراین از دستگیری یک نفر سارق سابقه دار با 4 فقره سرقت قطعات خودرو در این شهرستان خبر داد.
دستگیری سارق سابقه دار در اسفراین,

به گزارش سپهرآیین ، سرهنگ "مجید یگانه پور " با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام چندین فقره سرقت قطعات خودرو در سطح شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران تجسس کلانتری 11 قرار گرفت. 
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسائی و دستگیری سارق سابقه دار شدند، افزود: متهم در تحقیقات انجام شده به 4 فقره سرقت قطعات داخل خودرو اعتراف کرد.  
وی با بیان اینکه با تلاش ماموران در این رابطه یک نفر مالخر نیز دستگیر شد، تصریح کرد: اموال مکشوفه با هماهنگی مقام قضائی تحویل مالباختگان شد. 
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان اسفراین با اشاره به اینکه متهمان به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند خاطرنشان کرد: مقابله با مجرمان و هنجارشکنان وظیفه اصلی پلیس است و از شهروندان عزیز انتظار می رود به توصیه های پلیس در خصوص مسائل ایمنی پیشگیری از سرقت توجه کنند و در صورت برخورد با اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند .

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک