یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ساعت ۱۲:۱۵

کشف۲۱۴ تن سنگ معدن قاچاق و دستگیری ۳۶ نفر در اسفراین

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان اسفراین از کشف 214 تن و 905 کیلوگرم سنگ معدن قاچاق در طول سال گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: در همین رابطه 36 نفر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.
کشف214 تن سنگ معدن قاچاق و دستگیری ۳۶ نفر در اسفراین,

به گزارش سپهرآیین  ، سرهنگ"مجید یگانه پور" اظهار داشت: در طول این مدت 28 دستگاه خودرو که برای حمل سنگ معدن غیر مجاز استفاده می شد نیز توقیف و راهی پارکینگ شدند..
یگانه پور  در ادامه از کشف 214 تن و 905 کیلوگرم سنگ معدن قاچاق در طول سال گدشته در این شهرستان خبر داد و گفت: در همین رابطه 36 نفر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند 

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا کنون نیز 41 تن و 895 کیلوگرم سنگ معدن قاچاق که از معدن آلبلاغ استخراج شده بود کشف و ضبط شده است، افزود: در طول این مدت 19 نفر دستگیر و بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
این مقام انتظامی ادامه داد: در همین رابطه 16 دستگاه خودروی نیسان که برای حمل این مقدار سنگ معدن غیر مجاز مورد استفاده قرار می گرفت نیز توقیف و بعد از هماهنگی با مقام قضائی راهی پارکینگ شدند.
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان اسفراین خاطر نشان کرد: طرح برخورد با استخراج غیر قانونی سنگ معدن از معدن آلبلاغ همچنان با قدرت در دستور کار پلیس قرار دارد.
وی با بیان اینکه در این رابطه باید مسئولان امر به صورت ویژه ورود کرده و چاره اندیشی کنند، یاد آور شد: با افرادی که بخواهند به صورت غیر قانونی اقدام به استفاده از معادن نمایند با جدیت برخورد خواهد شد و شهروندان عزیز نیز در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک