پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۸:۴۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۳۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۶:۲۵

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۹۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ساعت ۱۰:۲۸
روحانیون اهل تسنن خراسان شمالی:

هفته حقوق بشر آمریکایی، فرصتی برای بازگویی جنایت های استکبارعلیه ملت ایران است

علماء و روحانیون اهل سنت خراسان شمالی با صدور بیانیه ای، هفته حقوق بشر آمریکایی را، فرصتی مغتنم برای بازگویی جنایت های آمریکای تروریست پرور علیه ملت ایران دانستند.
هفته حقوق بشر آمریکایی، فرصتی برای بازگویی جنایت های استکبارعلیه ملت ایران است,

به گزارش عصر اترک، در این بیانیه آمده است:

از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دشمنان نظام و در رأس آنها آمریکای جنایتکار تلاش پلیدی را آغاز کردند تا با استفاده از ترور، سوء قصد، جنگ افروزی، تحریم و هر روش غیرانسانی دیگر به این نظام ضربه وارد کنند و به معنای واقعی کلمه حقوق بشر از نگاه آمریکا با آن سابقه درخشان تاریخی این کشور سراسر پلیدی تنها یک چیز است و آن هم نگاهی سراسر ظلم به سایر کشورهاست.

نقض حقوق بشر و جنایت علیه بشریّت، جز لاینفک ساختار و کارکرد رژیم منحوس آمریکاست و سران استکبار جهانی در حالی دم از حقوق بشر می زنند که خود بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان هستند و این بارها برای ملت های دنیا در جنایت و کشتار مسلمانان بی گناه در کشورهای سوریه، عراق، افغانستان و ... ثابت شده است.

اگرچه آمریکا از هر دسیسه و حربه رسانه ای سعی کرده است تا ناقض بودن حقوق بشری خود را پنهان کند ولی هر وجدان بیدار و آگاهی می داند، آمریکا خود بزرگترین مروج تبعیض های دینی و نژادی در جهان است که درحادثه اخیر؛ کشته شدن شهروند سیاه پوست آمریکایی(جورج فلوید) توسط پلیس سفید پوست، این تبعیض را بر همه ی مردم دنیا ثابت نمود.

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امروزه تنها کشوری است که دموکراسی به معنای واقعی در آن وجود دارد و ملت آن با وجود مذاهب و قومیت‌های مختلف از حقوق یکسان برخوردارند و این برای ما افتخار و جای خوشحالی دارد.

در پایان بیانیه مذبور، ائمه جمعه و جماعت مساجد، مدیران و مدرسین مدارس علمیه اهل سنت خراسان شمالی تصریح کرده اند: ما علمای اهل سنت استان بر خود وظیفه می دانیم، بیش از پیش اقدامات مذبوحانه تروریستی استكبار جهاني و صهيونيست جهان خوار و دیگر مزدورانشان را در برپايی فتنه و ایجاد جنگ های داخلی در كشورهای اسلامی محکوم نماییم و به کفاران و شیاطین کنونی اعلام بداریم که همچنان پشتیبان رهبر عزیزمان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) هستیم و خواهیم ماند و هرگز به دشمنان اجازه تعرض به کشورمان را نخواهیم داد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک