یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۳۰۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ساعت ۱۶:۳۹
امام جمعه آشخانه مطرح کرد:

مسئولان نباید کشور را معطل ادا و کرشمه های اروپا کنند

امام جمعه آشخانه با بیان اینکه اروپا نسخه بدل آمریکا و روی دیگر استکبار بوده و با ایران انقلابی کنار نخواهد آمد، گفت: مسئولان کشور و دستگاه دیپلماسی، نباید کشور را معطل ادا و کرشمه های شیطانی اروپا کنند.
مسئولان نباید کشور را معطل ادا و کرشمه های اروپا کنند,

به گزارش عصراترک، حجت الاسلام احمدزاده امام جمعه آشخانه در خطبه های نماز جمعه ۶ تیر با اشاره به هفته حقوق بشر آمریکایی، گفت: حقوق بشر آمریکایی نماد تمدن غرب و شکل روزآمد آن است.
وی با بیان اینکه ارزش های اخلاقی در غرب توسط امپراطوری رسانه ای، قربانی  شده است، اظهار کرد: از جمله اقدامات آمریکا در داخل جامعه خود می توان به نقض حقوق شهروندی سیاهپوستان در طول دو قرن گذشته و نیز نقض حقوق مهاجران و محروم کردن آنان از حداقل حقوق اشاره کرد.
احمدزاده با اشاره به نقض آزادی و حقوق انسانی از مسلمانان با برچسب تروریسم به ویژه پس از حادثه ساختگی یازده سپتامبر، ادامه داد: سرکوب گری مردم و معترضان به ویژه سیاهپوستان، کنترل سخت و پیچیده شهروندان از طریق اشراف بر اطلاعات خصوصی میلیون ها خانواده و تبعیض شدید اقتصادی بین مردم و سرمایه داران، از جمله جنایات آمریکا علی ملت خودشان است.
امام جمعه آشخانه افزود: حرکت قوه قضائیه و رئیس محترم آن در مبارزه با فساد، نور امید را در دل های مردم روشن تر کرده است.
وی با اشاره به محاکمه اکبرطبری معاون رئیس سابق قوه قضائیه، گفت: اگر مسئولان دولتی و دستگاه قضایی پیام هشت ماده ای و هشدارهای رهبری مبنی بر اصلاح از درون و برخورد قاطع با فساد از نزدیکان را جدّی گرفته بودند، امروز اینگونه شاهد تکثیر طبری ها در جایگاه های حساس نبودیم.
امام جمعه آشخانه افزود: حرکت قوه قضائیه و رئیس محترم آن در مبارزه با فساد، نور امید را در دل های مردم روشن تر کرده است.
احمدزاده با اشاره به رای محکومیت سازمان انرژی اتمی علیه ایران، و درخواست جهت بازرسی مجدد از برخی مناطق جغرافیایی کشور، گفت: در هشت سال گذشته، از ۳۳ نقطه کشور بازرسی کرده اند و تمام گزارش ها به نهایت همکاری ایران شهادت داده است، اما اکنون این گزارش هدفدار و آلوده به مطامع شیطانی غرب، به نقطه اوّل برگشته است.
خطیب نماز جمعه آشخانه با تاکید بر اینکه برجام آئینه عبرت روشنی برای همه دستگاه ها و عناصر و جریان های سیاسی داخل نظام است، اظهار کرد: اکنون برجام بیش از آنکه خاصیت کاربردی برای اقتصاد ایران داشته باشد، خاصیت تقویت حافظه تاریخی، درس آموزی و عبرت انگیزی دارد.
وی با اشاره به اینکه برجام باید به عنوان یک عبرت تلخ تاریخی در دروس کتاب های درسی گنجانده شود، گفت: این کار باعث می شود نسل های آینده بدانند و بفهمند که در هیچ شرایطی نباید به دشمن اعتماد کرد چرا که در ذات استکبار جهانی، دشمنی با حق وجود دارد.
امام جمعه آشخانه با بیان اینکه اروپا نسخه بدل آمریکا و روی دیگر استکبار است و به خاطر وابستگی اقتصادی به آمریکا، با ایران انقلابی کنار نخواهد آمد، تصریح کرد: مسئولان کشور و دستگاه دیپلماسی، نباید کشور را معطل ادا و کرشمه های شیطانی اروپا کنند.
احمدزاده در پایان با اشاره به عدم تفاوت بین حزب جمهوری خواه و دموکرات در آمریکا، گفت: همچنان که نباید منتظر اروپا بمانیم، به روی کار آمدن دموکرات ها نیز نباید امید ببندیم چرا که هر دو حزب دو روی یک سکه بوده و هویت صهیونیستی دارند.

انتهای پیام / م ق

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک