یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۲:۲۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۰۵ - اذان مغرب:۱۹:۵۲:۳۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۳۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ساعت ۷:۴۹
خطیب نماز جمعه اسفراین عنوان کرد:

تمدن غرب مایه ننگ است / ویروس بدحجابی در اسفراین نگران کننده است

خطیب نماز جمعه اسفراین با اشاره به هفته حقوق بشر آمریکایی، گفت: حقوق بشر آمریکایی نماد تمدن غرب است و این نحوه برخورد با مردم دنیا و مردم کشور خودشان، مایه ننگ است.
تمدن غرب مایه ننگ است / ویروس بدحجابی در اسفراین نگران کننده است,

به گزارش عصراترک از سپهرآیین ، حجت الاسلام محمدیان،  امام جمعه اسفراین  در خطبه های نماز جمعه ۶ تیر با اشاره به دهه کرامت ،در بحث تقواپیشگی و مراقبت از فرهنگ کریم و کریمان، ارزیابی بزرگان دین  و تراز بندی  دین  و دینداری آحاد جامعه را به کرم و بخشش و سخاوت می دانند.
امام جمعه اسفراین اصل و اساس ایجاد دهه کرامت برای  ایجاد فرهنگ کریمان و کرامت در جامعه دانست و گفت: در بحث دهه کرامت ورود تشکل‌های مرتبط با آستان قدس رضوی در اسفراین کم رنگ است، در حالی که در این شهرستان  اداره ای مربوط به آستان قدس رضوی داریم  که در آنجا رابط، خادمیار و املاک و... مشخص است .

وی ادامه داد: امیدواریم بودجه اندکی را برای جشن میلاد علی بن موسی الرضا اختصاص دهند اما متاسفانه خبری نیست،  تاکید داریم با حفظ پروتکل های بهداشتی باید تمام ارزش ها حفظ شود و با توجه به فرموده  مقام معظم رهبری و نیاز بشر به معنویت، امید است اداره استان قدس رضوی در شهرستان تدابیر بیشتری داشته باشند 

حجت الاسلام محمدیان همچنین با  تبریک به مناسبت هفته قوه قضاییه و تشکر از زحمات حجت الاسلام ریسی  و اقدامات مجموعه قوه قضاییه که باعث امیدواری و مباهات است بی شک همه می دانیم بزرگترین سرمایه معنوی انسان و آحاد جامعه امیدواری است و آن تشکیلاتی که بیش از همه باید امید بخش و آرامش بخش جامعه باشد قوه قضاییه است.
خطیب نماز جمعه اسفراین با اشاره به هفته حقوق بشر آمریکایی، گفت: حقوق بشر آمریکایی نماد تمدن غرب است و  این نحوه برخورد با مردم دنیا و مردم کشور خودشان، مایه ننگ است.
امام جمعه اسفراین در ادامه با اشاره  به رای محکومیت سازمان انرژی اتمی علیه ایران، و درخواست جهت بازرسی مجدد از برخی مناطق جغرافیایی کشور، گفت: ضمن محکوم کردن صدور این محکومیت ، امیدواریم درس عبرتی برای طرفداران این برجام‌نافرجام باشد.
 حجت الاسلام والمسلمین محمدیان در ادامه با بیان اینکه  در خصوص اوج گیری ویروس کرونا نکات بسیاری گفته شده است افزود : در خصوص اوج گیری  ویروس بدحجابی در این شهرستان ، که بسیار افزایش داشته است و اصلا در شان  این شهرستان نیست که خود را با مدل های بدحجابی اروپایی و.. مقایسه کنند شهرستانی که مشهور به شهر دارالقرآن و شهره پهلوانان است این ویروس بدحجابی در این شهر بسیار نگران کننده است .

محمدیان  در پایان با اشاره به بحث ضعف آبرسانی در ۵۳ روستای ما برای مردم نگرانی های زیادی به همراه داشته است که ان شاءالله متولیان امر پیگیری و راهکاری داشته باشند

 

انتهای پیام/س ح

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک