چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۷:۳۴ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۴۹ - اذان مغرب:۱۹:۵۷:۴۰

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۹۳۴۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ساعت ۱۲:۱
در آئین افتتاح کانون بسیج حقوقدانان در رازوجرگلان عنوان شد:

طرح هر مسجد یک حقوقدان در راستای کاهش ورودی پرونده ها است

همزمان با هفته قوه قضائیه با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه (ع) کانون بسیج حقوقدانان و حوزه مقاومت بسیج طلاب در شهرستان راز و جرگلان افتتاح شد.
طرح هر مسجد یک حقوقدان در راستای کاهش ورودی پرونده ها  است,راز و جرگلان، هفته قوه قضائیه

به گزارش پایگاه خبری راز و جرگلان روز شنبه همزمان با هفته قوه قضائیه با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت جواد الائمه (ع)، امام جمعه، فرمانده سپاه و مسئولان شهرستان، کانون بسیج وکلا و حقوقدانان و حوزه مقاومت بسیج طلاب در شهرستان راز و جرگلان افتتاح شد.

عین الله حاتمی جانشین سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی در این مراسم با بیان این که بسیج شجره طیبه ای است که پاکان و نیکان گرد آن جمع شده اند، اظهار کرد: برای تحقق جامعه اسلامی، باید معیارها و شاخصه های جامعه اسلامی را داشته باشیم، از این رو حجم پرونده های قضایی، آسیب های اجتماعی و نرخ تورم زیبنده انقلاب اسلامی نیست.

وی افزود: مجموعه بسیج تقریب مذاهب است، نه قومیت می شناسد و نه مذهب و نه قشر خاصی، بلکه متعلق به همه است، پایگاه های بسیج باید چنان پیوند عمیقی میان برادران اهل تسنن و تشیع ایجاد کند که در جهان تبدیل به یک الگو شود.

حاتمی با اشاره به اهداف کانون بسیج وکلا عنوان کرد: در طرح هر مسجد یک حقوقدان، وکلا هر دو هفته یک بار در مساجد و کارگاه های آموزشی حقوقی برای مردم و اعزام گروه های جهادی مشاوره ای در روستاها و مناطق محروم به صورت رایگان در راستای کاهش ورودی پرونده ها و افزایش آگاهی مراجعان حضور خواهند یافت.
 

انتهای پیام / فیروزبخت

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک